Braňo Mojsej: Mojsejfest zaplatím zo svojho | Topky.sk

Sobota, 21. júl 2018. Meniny má Daniel, zajtra Magdaléna.

Braňo Mojsej: Mojsejfest zaplatím zo svojho

Manželia Mojsejovci
Manželia Mojsejovci
26.07.2006 13:00

BRATISLAVA - K vyše tridsiatim letným hudobným festivalom na Slovensku tento rok po prvý raz pribudne aj Mojsejfest! Jeho organizátormi, hlavnými hviezdami a zároveň aj sponzormi sú extravagantní solventní manželia Nora a Braňo Mojsejovci, ktorí očakávajú obrovský nápor divákov chtivých zábavy. Veď vstupné, všetky atrakcie i zaujímavý kultúrny program budú zadarmo.


„Celý festival má byť odpoveďou na všetky letné festivaly, na ktorých človek zaplatí vysoké vstupné, drahé občerstvenie a vypočuje si dokola tie isté hudobné skupiny, ktoré vystupujú všade,“ zdôvodňuje milionár z Pereša, prečo sa rozhodol usporiadať vlastný festival, kde návštevníci nebudú musieť platiť žiadne vstupné. Ošiaľ s názvom Mojsejfest vypukne už o dva dni v Nitre. Priaznivci dobrej zábavy a recesie sa môžu zabaviť na rôznych atrakciách, zúčastniť sa na opekaní troch býkov aj krste Mojsej-vodky, a deti si môžu zasúťažiť v Mojsej-star, ktorej víťazi naspievajú detskú verziu hitu M1 Chcem byť v dome.

Okrem toho pracháči z východu organizujú aj vlastnú autogramiádu. „Všetci sa stretneme v rodinnej atmosfére,“ hovorí Braňo Mojsej, ktorý sa dobre buchne po vrecku a náklady šplhajúce sa k miliónom zafi- nancuje z vlastného vrecka. Účet za celú rošádu pod Zoborom predloží až na budúci týždeň. „Neviem, aké budú celkové náklady, pretože záleží na počte ľudí, ktorí prídu,“ dodal Mojsej.

Galéria

Nástroje k článku


ZDROJ: Nový Čas

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články