°C

Utorok, 2. marec 2021. Meniny má Anežka, zajtra Bohumil, Bohumila.

Pikantné PRIZNANIE rozvedenej predavačky (32): Počas koronakrízy som mala pomer s dvomi ženáčmi!

Ilustračné foto
Ilustračné foto
Zdroj: Getty Images
23.06.2020 07:50

LIVERPOOL - Tridsaťdvaročná Claire kritizuje obmedzujúce opatrenia, ktoré zakazujú ľuďom osobne sa stretávať a odporúčajú dodržiavanie sociálnej izolácie. Zároveň otvorene priznáva, že ich odmietla praktizovať a cez internetovú zoznamku si našla hneď dvoch milencov.


Asistentka predaja z Liverpoolu sa priznala k tomu, že dodržiavať pravidlá sociálneho dištancovania ju bavilo iba jeden mesiac. Žije totiž sama v byte a už bola zo všetkého zúfalá. Zároveň pripustila, že riziko nákazy koronavírusom je síce aj naďalej vysoké, ale vláda podľa nej nemôže stále zatvárať ľudí doma a žiadať od nich, aby zostávali v izolácii. "Väčšina mladých sa nedokáže vyhýbať sociálnemu kontaktu a fungovať bez sexu. Je jednoducho neprirodzené žiť celý čas v obave z nejakej chrípky," myslí si.

Experti radia, ako by ste mali sexovať: Pred aj po styku musíte urobiť túto jednu VEC!

Claire uviedla, že na portáli IllicitEncounters.com, kde hľadajú diskrétny sex zadaní ľudia, si ešte na začiatku koronakrízy našla chlapa, s ktorým porušila obmedzujúce pravidlá. "Celý mesiac sme sa zbližovali iba online. Je to ženatý tridsiatnik, ktorého nedokáže uspokojiť jeho manželka. Napriek všetkým zákazom sme sa po mesiaci stretli a doslova vybuchli. Vôbec sa však necítim vinná. Je predsa nemožné žiadať od mladých ľudí, aby sa nestretávali a nemali sex." 

Pikantné PRIZNANIE rozvedenej predavačky
Zdroj: Getty Images

Mladá žena sa vraj so svojím tajným milencom aj naďalej stretáva každý druhý týždeň. Ani jeden z nich nemá výčitky z porušovania nejakých pravidiel. Claire ale vzápätí šokovala, keď dodala, že na uspokojenie sexuálneho apetítu jej jeden milenec nestačí, a tak si cez tú istú zoznamku narazila aj druhého ženáča. "Počas domácej izolácie si prestal rozumieť s manželkou. Chvíľu sme si písali, potom prišiel ku mne, uvaril skvelú večeru a mali sme úžasný sex," hovorí rozvedená predavačka, ktorá tak prispela k nelichotivej štatistike zoznamky Illicit Encounters. Zo zistených údajov totiž vyplýva, že počet ľudí, ktorí mali sex napriek obmedzujúcim opatreniam, sa vo Veľkej Británii za posledný mesiac zdvojnásobil.


Galéria

Ilustračné foto

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/gab

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články