VIDEO Blondínke (34) na benzínke ukradli auto: Za pár hodín ho vypátrala a ukradla si ho späť! | Topky.sk

°C

Sobota, 7. december 2019. Meniny má Ambróz, zajtra Marína.

VIDEO Blondínke (34) na benzínke ukradli auto: Za pár hodín ho vypátrala a ukradla si ho späť!

Zdroj: Youtube/Inside Edition
21.07.2019 09:17

KANSAS CITY - Danielle Renová z amerického štátu Missouri bola tankovať na čerpacej stanici v meste Kansas City, keď jej niekto ukradol auto aj s kabelkou vrátane peňaženky a mobilu. Rozhodla sa, že zlodeja vypátra sama a prekvapivo sa jej to aj podarilo.


Tridsaťštyriročnej Danielle niekto ukradol auto priamo na benzínovej pumpe. Po incidente bola tak nahnevaná, že sa odhodlala sama nájsť zlodeja. Znovu aktivovala svoju kreditnú kartu a potom skontrolovala, kde boli uskutočnené nedávne nákupy. Okrem toho jej pomohla aj GPS navigácia v mobile.

Zrejme sa na ňu usmialo šťastie, pretože obsluha benzínky jej prezradila, že podozriví sa zmienili o jedle v Applebee. Renová neváhala a zašla do reštaurácie, kde si počkala na neznámu dámu, zlodejku jej auta. Netrvalo dlho a podozrivá vošla dnu. Danielle okamžite vyšla von z reštaurácie a zobrala si svoje auto späť. 

VIDEO Blondínke (34) na
Zdroj: Youtube/Inside Edition

Po desiatich minútach jazdy zalarmovala políciu z okresu Clay Country. Policajti neskôr zatkli zlodejku a jej komplica. Danielle si ich zatýkanie nakrúcala na kameru. "Bolo to vzrušujúce, zažila som najväčší adrenalín v mojom živote," priznala Renová neskôr. 


Galéria


Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/pk
VIDEO: Youtube/Inside Edition

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články