°C

Piatok, 25. september 2020. Meniny má Vladislav, zajtra Edita.

Blogerka zverejnila FOTO len deň po pôrode: Drsná realita bez prikrášlenia

Zdroj: Instagram/hannahpolites
12.06.2019 12:16

GOLD COAST - Dvadsaťosemročná modelka a blogerka Hannah Politesová nedávno priviedla na svet svoje druhé dieťa a nemala problém zverejňovať fotky svojho tela už druhý deň po pôrode. Austrálčanka vraj nehodlá ísť cestou celebrít a nevrhne sa hneď na cvičenie a úpravu postavy. Naopak, bude si užívať materstvo a tešiť sa z bábätka.


Fotografie, ktoré zverejnila Hannah na svojom Instagrame, zachytávajú jej postavu iba 24 hodín po pôrode syna Arla. "Chcem vám ukázať, aké je to v realite a bez prikrášľovania. Milujem svoje telo, je úžasné to, že dokážeme na svet privádzať deti. Bola som unavená a ubolená, ale teraz som hrdá na to, ako som to všetko zvládla," vyjadrila sa Austrálčanka, ktorá pracuje ako pôrodná asistentka.

Blogerka zverejnila FOTO len
Zdroj: Instagram/hannahpolites

"Moja dvojročná dcéra Evaliah sa ma pýtala, prečo moje bruško vyzerá vtipne a pripomína veľké tlačidlo. Tak som jej vysvetlila, že je to prirodzené, lebo som darovala život jej krásnemu bračekovi," pokračuje.

Blogerka zverejnila FOTO len
Zdroj: Instagram/hannahpolites

Blogerka priznala, že s úpravou postavy sa nikam neponáhľa a minimálne šesť týždňov bude len oddychovať a vychutnávať si materstvo. Fanúšikovia uznali, že jej rozhodnutie je správne. "Ženské telo je také neuveriteľné. Každý potrebuje vidieť a vedieť, že to trvá nejaký čas, kým sa zotaví. Návrat do normálu nemôže byť rýchly, veď trvalo deväť mesiacov, kým v tele narástol malý človek," okomentovali príspevok viaceré ženy. 


Galéria


Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/gab

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články