Policajný identikit baví celý národ: FOTO nepodarku, po ktorom pátrajú | Topky.sk

°C

Štvrtok, 12. december 2019. Meniny má Otília, zajtra Lucia.

Policajný identikit baví celý národ: FOTO nepodarku, po ktorom pátrajú

Identikit údajného páchateľa
Identikit údajného páchateľa
Zdroj: Facebook/Northamptonshire Police
22.05.2019 10:12

NORTHAMPTON - Polícia v anglickom grófstve Northamptonshire svojimi elektronickými fotografiami podozrivých mladíkov neúmyselne baví ľudí na sociálnych sieťach. Kvôli svojim podobám s náhodnými postavičkami z filmov si fotky vyslúžia viac vtipných komentárov než tipov na dohľadanie podozrivých. Najnovšie polícia hľadá muža, ktorý stojí za krádežou peňazí.


Členovia spomínaného policajného zboru sa už v minulosti stretli s podobným prípadom, keď si verejnosť na Facebooku skôr uťahovala z elektronických záberov podozrivých osôb. Nedávno prirovnali jedného z hľadaných zločincov k postave z rozprávky "Hey Arnold". Ďalšiemu muž na fotke pripomína Krytena, trpaslíka z britského sci-fi seriálu Červený trpaslík. "Ok, takže hľadáme Robocopa bez prilby," uťahuje si iný užívateľ. 

Polícia pátra po podozrivom kvôli tomu, že údajne minulý štvrtok v popoludňajších hodinách zaklopal na dvere istej ženy v meste Northampton s tým, že prišiel skontrolovať potrubie kvôli kanalizácii. Kým s ním bola na záhrade, do domu vošiel iný muž, jeho komplic, a ukradol žene peniaze. 


Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/pk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články