Manžel šíril posolstvo Svedkov Jehovových: Tajné VIDEO odhalilo, čo naozaj robil v dome iných žien | Topky.sk

Piatok, 20. júl 2018. Meniny má Iľja, Eliaš, zajtra Daniel.

Manžel šíril posolstvo Svedkov Jehovových: Tajné VIDEO odhalilo, čo naozaj robil v dome iných žien

Takto sa snažil šíriť posolstvo svojej cirkvi
Takto sa snažil šíriť posolstvo svojej cirkvi, Zdroj: youtube/to catch a cheater
11.11.2017 10:03

TORONTO - Istá Kanaďanka podozrievala svojho manžela, ktorý navštevoval iné rodiny ako vyslanec Svedkov Jehovových. Rozhodla sa preto preveriť, ako tieto návštevy prebiehajú. Pri pozeraní dôkazného videa možno aj oľutovala, že chcela vedieť, akým spôsobom jej manžel šíri vieru medzi cudzími ženami.


Kanaďanke sa zdalo počínanie jej manžela podozrivé a prostredie, v ktorom sa pohyboval, opisovala ako pokrytecké a neúprimné. Využila preto možnosť, ktorú ponúka súkromná agentúra a prenajala si jej služby. Štáb preto zinscenoval schôdzku, na ktorú pozval podozrivého muža k neznámej žene, ktorá predstierala záujem o toto spoločenstvo. Náklonnosť k nastrčenej herečke, ktorá s ním začala flirtovať, mala s božím posolstvom pramálo spoločného. Muž sa rozvášnil najmä vtedy, keď mu prezradila, že z cirkvi ju už vyhodili kvôli pôžitkom tela. 

Manžel šíril posolstvo Svedkov
Zdroj: youtube/to catch a cheater

Dievčina chcela otestovať najlepšiu kamarátku: Poslala za ňou svojho frajera, VIDEO končí slzami

Časť šokujúceho videa bola cenzurovaná po tom, ako pár flirtoval na pohovke. Nasadenie a tempo, s akým si muž vyzliekol nohavice a košeľu, sú obdivuhodné a svedčia o jeho skúsenostiach s podobnými "akciami". Na dvojzmyselné narážky herečky reagoval pohotovo, nedal sa dlho prehovárať a zrazu stál v miestnosti oblečený iba v kravate a trenírkach. 

Manžel šíril posolstvo Svedkov
Zdroj: youtube/to catch a cheater

Manžel šíril posolstvo Svedkov
Zdroj: youtube/to catch a cheater

Jeho šokovanej manželke počas sledovania záberov občas došiel dych a celú situáciu očividne nezvládla. Na konci vbehla do záberu ako fúria, nadávala na túto cirkev a sľúbila, že s ňou končí.

Manžel šíril posolstvo Svedkov
Zdroj: youtube/to catch a cheater

Reakcie užívateľov sociálnej siete nedali na seba dlho čakať. Niektorí z nich spochybňujú pravosť videa. Upozorňujú, že Svedkovia Jehovovi chodia vždy vo dvojici a nikdy nie oblečení v džínsoch a s ruksakom v ruke.


Galéria

Takto sa snažil šíriť

Nástroje k článkuZDROJ: gab
FOTO: Youtube/To Catch a Cheater
VIDEO: Youtube/To Catch a Cheater

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články