Lekári dostali šok, keď videli, čo má muž v konečníku: Ako sa tam to, preboha, dostalo? | Topky.sk

Nedeľa, 22. júl 2018. Meniny má Magdaléna, zajtra Oľga.

Lekári dostali šok, keď videli, čo má muž v konečníku: Ako sa tam to, preboha, dostalo?

Zdroj: profimedia.sk
13.09.2017 16:05

PEKING - Bizarné fotografie odhaľujú, že muž mal v tele sklenený pohár vysoký osem centimetrov a široký sedem. Pacient prišiel do nemocnice s obrovskými bolesťami, ktoré ho neopúšťali ani po dvoch dňoch. Lekári ho poslali na röntgen a zo snímok zistili, že sa mu v tele nachádza nevšedný predmet. Ako sa mu tam však dostal?


Čistý blázon: Muž (45) si napchal do zadnice... neuveríte čo, potom prišlo peklo

Približne o druhej ráno priviezli pacienta do čínskej nemocnice, ktorý kričal od bolesti. Tvrdil, že má hrozné bolesti brucha a po tom, čo ho lekári poslali na röntgen, zistili, že v ňom má sklenený pohár.

Lekári dostali šok, keď
Zdroj: profimedia.sk

Lekári sa obávali, že pohár bol vystavený takému tlaku zo svalov konečníka, ktoré mohli mužovi spôsobiť smrteľné zranenie. Podľa lekárskeho záznamu sa lekári najskôr pokúsili vytiahnuť predmet pomocou liekov na uvoľnenie konečníka. Zistili však, že je príliš klzký, na to, aby ho vytiahli.

Lekári dostali šok, keď
Zdroj: profimedia.sk

Sklo sa mohlo kedykoľvek rozbiť a spôsobiť tak komplikácie počas zákroku. Po niekoľkých hodinách počas operácie sa lekárom podarilo predmet dostať z mužovho tela von. Pacient sa však zdráhal uviesť, ako sa mu tam vôbec dostal.


Galéria


Nástroje k článkuZDROJ: rad
FOTO: profimedia.sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články