Streda, 8. december 2021. Meniny má Marína, zajtra Izabela.

FOTO len na vlastné riziko: Takto to vyzerá, keď sa nepodarí plastika pŕs

Maddison je zo svojich pŕs zúfalá
Maddison je zo svojich pŕs zúfalá
Zdroj: profimedia.sk
02.06.2017 20:54

COTSWOLDS - Maddison dnes ľutuje svoje rozhodnutie nechať si upraviť poprsie u firmy MYA. Takto totiž dopadlo po nepodarenej plastickej operácii, ktorú už od začiatku sprevádzalo množstvo komplikácií od nečakaného zrušenia zákroku až po zlú veľkosť implantátov. Upozorňujeme, že fotky nie sú vhodné pre osoby s citlivou povahou.


Dvadsaťdeväťročná Maddison nebola spokojná s veľkosťou svojho hrudníka, tak sa rozhodla pre chirurgické zväčšenie. No už od momentu, kedy si dohodla termín, sa objavovali problémy. Nakoniec zákrok predsa len absolvovala, no teraz si želá, aby tak nikdy neurobila. Do oboch prsníkov totiž dostala infekciu a začal jej z nich vytekať zelený sliz a hniť tkanivo. Doktor z firmy MYA šokujúco poprel, že by mala nejaký problém a odmietol jej predpísať antibiotiká. 

FOTO len na vlastné
Zdroj: profimedia.sk

FOTO len na vlastné
Zdroj: profimedia.sk

Z manželky si robil srandu, že vyzerá ako chlap: FOTO po plastikách, teraz je to ešte tragickejšie

Angličanka následne zistila, že namiesto košíkov veľkosti D dostala až FF, čo zrejme aj bola príčina jej problémov. Chirurg poškodené časti tkaniva odstránil a prsníky zošil, no pohľad na ne naznačuje, že ani tentokrát to nezvládol. Pacientka totiž vyzerala ako Frankesteinova nevesta alebo ako po útoku žraloka. 

FOTO len na vlastné
Zdroj: profimedia.sk

FOTO len na vlastné
Zdroj: profimedia.sk

Maddison si chcela dať prsia zmenšiť, no už sa viac neodváži ísť pod nôž. Korekčná operácia by ju navyše stála ďalšie tisíce, čo nemá. Upadla kvôli tomu do depresie a stratila chuť do života. "Dostala som o tri veľkosti väčšie prsia, než som chcela. Potom sa mi snažili nahovoriť, že v nich nemám infekciu a že ten hnis, co mi z pŕs vytekal, nič nie je. Zničili mi život," povedala nešťastná žena. 


Galéria

Maddison je zo svojich

Nástroje k článkuZDROJ: np
FOTO: profimedia.sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články