Otrasné VIDEO z Číny: Dav dedinčanov priviazal a zmlátil tehotnú ženu ako v stredoveku! | Topky.sk

°C

Utorok, 10. december 2019. Meniny má Radúz, zajtra Hilda.

Otrasné VIDEO z Číny: Dav dedinčanov priviazal a zmlátil tehotnú ženu ako v stredoveku!

Žena si vytrpela výprask od dedinčanov
Žena si vytrpela výprask od dedinčanov
Zdroj: youtube/bowen
03.09.2015 14:50

PEKING - Šokujúce video, ktoré sa objavilo na sociálnych sieťach v Číne, ukazuje tehotnú ženu priviazanú k stĺpu s rukami za chrbtom a bitú rozzúreným davom dedinčanov. Budúca matka musela tieto strašné chvíle podstúpiť kvôli tomu, že ju podozrievali z krádeže. Mali na to síce svoje dôvody, ale takto sa spravodlivosť rozhodne nevykonáva.


Takto zúrivo sa nepobijú ani chlapi: VIDEO Ženy si to rozdali pred bratislavským barom

K incidentu došlo 29. augusta v dedine blízko mesta Taizhou, vo východnej Číne, uvádza agentúra Bowen Press. Žena, známa len ako pani Lu, bola podrobená brutálnemu útoku, pretože ľudia v dedine si mysleli, že zlodejka.

Otrasné VIDEO z Číny:
Zdroj: youtube/bowen

Po tom, čo ju v minulosti prichytili pri krádeži, znovu sa objavila v rovnakej štvrti, čo bolo pre miestnych obyvateľov poslednou kvapkou. Zhromaždil sa veľký dav a prišiel trest v stredovekom štýle. Tehotnú priviazali k stĺpu a dali jej príučku. Bilju, ťahali ju za vlasy až po kopanci do tváre stratila vedomie.

Lu má 28 rokov a pochádza z neďalekého mesta Ningbo. Správy naznačujú, že ju z krádeže obvinili už trikrát. Policajné vyhlásenie potvrdilo, že sa 18. augusta vlámala do domu muža menom Feng a pokúsila sa ukradnúť v prepočte cca 120 eur v hotovosti.

Otrasné VIDEO z Číny:
Zdroj: youtube/bowen

Síce ju pri nekalej činnosti chytili, ale následne ju kvôli tehotenstvu prepustili. "Nie je to prvýkrát, čo prišla ukradnúť veci z dediny. Naposledy ju nechali ísť, ale potom sa vrátila späť. Inak by nebola zbitá tak brutálne," uviedol svedok.

Po útoku ženu previezli do nemocnice, kde lekári zistili, že neutrpela žiadne vážne zranenia. Jeden z útočníkov sa dokonca sám udal na polícii, za čo dostal osem dní väzenia a pokutu vo výške približne 40 eur.

Video nie je vhodné pre maloletých divákov a ľudí s citlivou povahou


Galéria

Žena si vytrpela výprask

Nástroje k článkuZDROJ: sz
FOTO: YouTube/Bowen;
VIDEO: YouTube/Bowen

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články