Utorok, 7. december 2021. Meniny má Ambróz, zajtra Marína.

Syn (17) milionára sa predvádzal na otcovom lamborghini: VIDEO V rýchlosti 170 km/h zabil mladú ženu!

Monique mala život pre sebou.
Monique mala život pre sebou.
Zdroj: YouTube/ABC7, FB/Justice for Monique Munoz
25.10.2021 22:00

LOS ANGELES - Dospievajúci syn bohatého podnikateľa skončil vo väzbe po tom, čo vo februári prekročil rýchlosť s otcovým SUV lamborghini a nabúral v kalifornskom Los Angeles do auta, v ktorom zahynula Monique Munozová (†32). Jej rodina teraz na súde žiada pre tínedžera maximálny možný trest.


Muž (38) získal päť miliónov ako pandemickú pomoc: FOTO Utratil ich na megaluxusné autá a dovolenky!

Milionár si musel po nehode najať ochranku, ktorá stráži jeho dom.
Syn (17) milionára sa
Zdroj: profimedia.sk

Syn realitného magnáta Jamesa Khuriho, ktorý medzitým dovŕšil 18 rokov, no vzhľadom na jeho vek nemôže byť jeho identita zverejnená, havaroval 1. februára tohto roka a bol obvinený zo spôsobenia dopravnej nehody a zabitia. Odvtedy sa nachádza vo väzbe.

Minulý štvrtok sa na pojednávaní rodine a pozostalým mladej ženy ospravedlnil. "Prosím, verte mi, že je mi to z celého srdca ľúto," povedal. Podľa NBC Los Angeles obhajca neplnoletého mladíka žiada, aby dostal len podmienečný trest, s čím samozrejme nesúhlasila príbuzní obete, ktorí trvajú na maximálnej sadzbe.

Syn (17) milionára sa
Zdroj: profimedia.sk

Syn (17) milionára sa
Zdroj: profimedia.sk

Dôstojník losangeleského policajného oddelenia Daniel Whitmore, ktorý analyzoval údaje a už skôr svedčil na súde, uviedol, že rýchlosť vozidla päť sekúnd pred nárazom dosahovala 138 km/h, pričom dve sekundy pred zrážkou sa už vyšplhala na 170 km/h. Dodal, že chlapec mal zošliapnutý plynový pedál na maximum. Vedúci vyšetrovateľ nehody, detektív Jorge Trejo, tvrdí, že k nehode došlo počas dopravnej špičky v zóne 50 km/h.

V liste, ktorý na súde prečítal prokurátor, matka obete Carol Cardonaová napísala: "Jedinú útechu, ktorú mám, je, že vedela, aká je milovaná a zbožňovaná." Dodala, že najťažšie bolo naučiť sa žiť bez svojej dcéry.

Syn (17) milionára sa
Zdroj: FB/Justice for Monique Munoz


Galéria

Monique mala život pre

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sz
VIDEO: YouTube/ABC7/FOX 11 Los Angeles

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články