Štvrtok, 5. august 2021. Meniny má Hortenzia, zajtra Jozefína.

Chodkyňa pri páde stratila mobil: VIDEO Žena sa naň ulakomila! To ale netušila, čo ju čaká

Mobil si všimla, ale majiteľke nič nepovedala.
Mobil si všimla, ale majiteľke nič nepovedala.
Zdroj: Mestská polícia Praha
16.05.2021 14:30

PRAHA - Morálne zábrany u niektorých jedincov nefungujú vždy presne tak, ako by mali a keď sa naskytne príležitosť polepšiť si na úkor druhého, tak neváhajú. Nie veľmi pekne sa zachovala aj žena v Prahe, ktorá si všimla, ako inej žene vypadol pri páde na zem mobil a namiesto toho, aby jej ho odovzdala, si ho privlastnila. To však ešte netušila, čo bude nasledovať.


VIDEO Nechutné prípady z Prahy: Muž sa pritláča k ženám svojím rozkrokom a ponúka im orál

"Pri sledovaní záznamu mestských kamier si operátor mestskej polície všimol pád ženy prechádzajúcej vozovkou na Plzeňskej ulici. Mobil, ktorý jej pri páde vypadol z vrecka, a zostal ležať v električkovom koľajisku, nezaregistrovala. Zato inú prizerajúcu osobu mobil zaujal natoľko, že ho zobrala a odišla opačným smerom," opísala vo svojej správe udalosť pražská mestská polícia.

Chodkyňa pri páde stratila
Zdroj: Mestská polícia Praha

Žena sa zo svojho nového úlovku dlho netešila. Stačila odísť len pár metrov a už sa pri nej zastavila hliadka. Po prehovorení do duše mobil vydala a bol zároveň odovzdaný aj pôvodnej majiteľke, ktorá mala, samozrejme, obrovskú radosť. Menšiu radosť už ale mali nakoniec strážnici. "Jej (majiteľkin - pozn. red.) brat im zacúval guľou ťažného zariadenia do služobného vozidla, ktoré skončilo s poškodeným evidenčným číslom a plastovým podbehom," informovala mestská polícia.

Chodkyňa pri páde stratila
Zdroj: Mestská polícia Praha


Galéria

Mobil si všimla, ale

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/szVideo Mestská polícia Praha

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články