°C

Štvrtok, 24. september 2020. Meniny má Ľuboš, Ľubor, zajtra Vladislav.

Vodička (21) mala nehodu na kruháči: FOTO Znamenie zhora! Vyhla sa sexu so svojím bývalým

Zdroj: Twitter/sick1hun
17.09.2019 22:00

LONDÝN - Mladá žena tvrdí, že jej vesmír dal jasne najavo, že robí nesprávnu vec, keď sa rozhodla zájsť znovu na stretnutie so svojím expriateľom. Na kruhovom objazde totiž došlo k nehode a jej auto skončilo s nabúranou prednou maskou. Podľa nej to malo byť znamením, že vyspať sa s bývalým by bola pekná hlúposť. Málokto asi takto osudu ďakuje, že bol účastníkom havárie.


Milenci sa rozvášnili na dovolenke: Sex na balkóne... ale s hrozivým koncom!

Chloé Langtonová z Hinckley v anglickom grófstve Leicestershire uverejnila na twitteri záber svojho poškodeného auta. Namiesto vyplakávania nad škodou a trampotami s opravou však k nemu pridala zaujímavý text, v ktorom sa priznala, že mala v pláne urobiť zjavnú chybu. Vesmír jej v tom však zabránil.

Vodička (21) mala nehodu
Zdroj: Twitter/sick1hun

V sobotu popoludní sa vybrala autom do domu svojho bývalého priateľa, no na kruhovom objazde mala nehodu. Auto pred ňou muselo zabrzdiť kvôli inému vodičovi a ona nabúrala do jeho zadnej časti. Odniesli to, našťastie, iba pokrčené plechy.

Vodička (21) mala nehodu
Zdroj: Twitter/sick1hun

Na margo svojho bývalého sa podľa MailOnline vyjadrila, že pre ňu vôbec nie je vhodný. Neprechovávajú k sebe nijaké romantické emócie. Odišla od neho, no občas sa spolu vyspia. Zdá sa však, že po nehode, by sa to malo zmeniť, keďže Chloé ju považuje za znamenie osudu, aby už nestvárala hlúposti. Ktohovie, či tento krok zobral pozitívne aj ej expriateľ.

Vodička (21) mala nehodu
Zdroj: Twitter/sick1hun

 


Galéria


Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sz

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články