°C

Sobota, 8. august 2020. Meniny má Oskár, zajtra Ľubomíra.

Horor počas prechádzky: FOTO Na kokeršpaniela zaútočil kríženec, majiteľka skončila v nemocnici

Hodonínski policajti pátrajú po majiteľovi sučky, ktorá napadla iného psa.
Hodonínski policajti pátrajú po majiteľovi sučky, ktorá napadla iného psa.
Zdroj: Polícia ČR
19.06.2019 17:00

HODONÍN – Po majiteľovi sučky kríženca, ktorá zaútočila na kokeršpaniela, ktorého mala žena riadne upevneného na vôdzke, pátra polícia. V priebehu incidentu utrpela zranenia aj psičkárka po tom, ako sa usilovala svojho psa ochrániť.


Hodonínski policajti aktuálne pátrajú po majiteľovi psa, ktorý zaútočil na iného, riadne upevneného na vôdzke. Nepríjemný incident sa odohral vo štvrtok 13. júna podvečer v českom Hodoníne. Žena bola na prechádzke so svojím kokeršpanielom na ulici Brandlova, mala ho na vôdzke. Potom k nim však pribehol cudzí pes, podľa polície pravdepodobne kríženec rasy stafordšírsky bulteriér, ktorý kokeršpaniela napadol a pohrýzol.

Na snímkach sučka kríženca, ktorá napadla psa na vôdzke.
Hodonínski policajti pátrajú po
Zdroj: Polícia ČR

„Jeho majiteľka pri pokuse chrániť svojho psa bola taktiež od cudzieho psa uhryznutá do nohy a následne musela byť ošetrená v nemocnici. Cudzí pes bol spacifikovaný až okoloidúcim mužom a následne strážnikmi mestskej polície umiestnený do psieho útulku,“ uviedol hovorca polície Petr Zámečník s tým, že kríženec bola sučka.

Hodonínski policajti pátrajú po
Zdroj: Polícia ČR
   


Čítajte aj: Nečakaný zákaz v Tatrách: FOTO Správa TANAP-u čelí ostrej kritike, pes už nesmie do prírody?!


Zástupcovia zákona sa teraz pokúšajú zistiť, kto je jej majiteľom. „Obraciame sa aj na verejnosť so žiadosťou o pomoc pri stotožnení majiteľa sučky svetlej pieskovej farby a červeným obojkom, ktorá je vyfotená na priložených fotografiách. Pokiaľ máte nejakú vedomosť o majiteľovi, môžete ju oznámiť hodonínskym policajtom na telefón 974 633 470 alebo na linku 158,“ dodal Zámečník.

Hodonínski policajti pátrajú po
Zdroj: Polícia ČR


Galéria

Hodonínski policajti pátrajú po Na snímkach sučka kríženca, Hodonínski policajti pátrajú po

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/Vo

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články