Hrôzostrašné VIDEO poľského kamionistu, ťukal do mobilu a vtom... náraz a smrť celej rodiny! | Topky.sk

Pondelok, 14. október 2019. Meniny má Boris, zajtra Terézia.

Hrôzostrašné VIDEO poľského kamionistu, ťukal do mobilu a vtom... náraz a smrť celej rodiny!

Tomasz nepozeral na cestu, ale do mobilu.
Tomasz nepozeral na cestu, ale do mobilu.
Zdroj: youtube, facebook
02.11.2016 19:15

BRATISLAVA - Hrôzostrašný prípad. Poliak Tomasz namiesto sledovania situácie na cesty pozeral do mobilu. Táto absolútna nezodpovednosť sa stala osudnou pre štyri osoby - matku s tromi malými deťmi. Tragédia otriasla celou Veľkou Britániou. Vodič už pozná aj svoj trest. Desať rokov nepodmienečne.


Britský súd udelil desať rokov väzenia vodičovi kamióna, ktorý vrazil do auta a zabil štyroch ľudí, a to len niekoľko sekúnd po tom, čo si prehliadal hudbu vo svojom mobilnom telefóne. Matka Tracey, jej dvaja chlapci a nevlastná dcérka boli na mieste mŕtvi.

Tracey Houghtonová
Hrôzostrašné VIDEO poľského kamionistu,
Zdroj: youtube, facebook

Vodič, 30-ročný Tomasz Kroker, na trestnom súde v anglickom meste Reading priznal vinu v štyroch bodoch obžaloby zo spôsobenia smrti nebezpečnou jazdou a v jednom bode obžaloby zo spôsobenia vážnych zranení. Sudkyňa podľa vlastných slov hrôzostrašnejší incident ešte nezažila. Zároveň vyzvala vodičov, aby si dávali pozor.

Tomasz Kroker
Hrôzostrašné VIDEO poľského kamionistu,
Zdroj: youtube, facebook

Kompetentní zverejnili aj video zrážky, na ktorom je zachytený tragický moment. Tomasz išiel rýchlosťou 80 kilometrov za hodinu. Jeho nepozornosť spravila z kamiónu doslova smrtiacu zbraň.

VIDEO moment zrážky

Sudkyňa Maura McGowanová vyhlásila, že Krokerova pozornosť bola taká slabá, že "to už mohol mať oči aj zatvorené". Pri havárii 10. augusta prišla o život Tracey Houghtonová (45), jej synovia Ethan Houghton (13) a Josh Houghton (11) a tiež jej nevlastná dcéra Aimee Goldsmithová (11). Ďalšia osoba utrpela vážne zranenia. Nehoda sa stala neďaleko dedín East Ilsley a West Ilsley, západne od britskej metropoly Londýn.

Druhý zľava Ethan, nevlastná dcéra Aimee a Josh
Hrôzostrašné VIDEO poľského kamionistu,
Zdroj: youtube, facebook


Galéria

Tomasz nepozeral na cestu, Tracey Tomasz Kroker Druhý zľava Ethan, nevlastná

Nástroje k článkuZDROJ: TMZFOTO a
VIDEO: YouTube, Facebook

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články