°C

Pondelok, 26. október 2020. Meniny má Demeter, zajtra Sabína.

MIMORIADNA SPRÁVA Fico v nemocnici, vážna diagnóza? EXKLUZÍVNE FOTO Lekári rozhodli!

Za Ficom prišla manželka Svetlana
Za Ficom prišla manželka Svetlana
Zdroj: Jan Zemiar
14.04.2016 14:39

BRATISLAVA - Robert Fico má nečakané zdravotné problémy. V týchto chvíľach je na Kramároch, kde ho vyšetrili. Dokonca sa u neho objavilo podozrenie na infarkt. Premiéra si lekári nechajú v opatere až do piatku.


Aktuálny stav premiéra Fica

Hovorkyňa nemocnice potvrdila, že "dnes zostáva v nemocnici. Ďalšie informácie si rodina neželá zverejňovať. Čo bude ďalej, to sa rozhodne potom. Zostáva tu na pozorovaní." Podozrenie na infarkt sa nepotvrdilo ani nevyvrátilo.

Fico prišiel na svojom aute, bez sanitky. "Prišiel sám v sprievode ochranky, sanitka ho nedoviezla. V dopoludnajších hodinách sa podrobil kardiologickým vyšetreniam. Na základe výsledkov týchto vyšetrení tím lekárov rozhodol, že pán Robert Fico zostane na pozorovaní v NÚSCH, počas celého dnešného dňa (do zajtra rána)," objasnila hovorkyňa s tým, že rodina premiéra si neželá, aby nemocnica neposkytovala akékoľvek informácie o jeho zdravotnom stave.

Návšteva manželky Svetlany

Za Ficom prišla aj manželka Svetlana. Z nemocnice odchádzala o pol jedenástej. Pri odchode sa bavila s lekárom a podľa toho, čo jej povedal, to vyzerá, že by nemalo ísť o vážnejšiu situáciu. No aj tak premiér Fico v nemocnici strávi túto noc. Exkluzívne fotografie z návštevy si môžete pozrieť iba na Topkách.

MIMORIADNA SPRÁVA Fico v

MIMORIADNA SPRÁVA Fico v
Zdroj: Jan Zemiar

Podozrenie na infarkt

"Predseda vlády SR je na vyšetrení v Národnom úsatve srdcových a cievnych chorôb v Bratislave," povedala pre Topky jeho hovorkyňa Beatrice Szaboová, ktorá ďalšie informácie neprezradila. Podľa informácií Denníka N mal podozrenie na infarkt. "Predseda vlády mal podozrenie na infarkt, v nemocnici zostane minimálne niekoľko hodín, pravdepodobne aj noc," píšu noviny s tým, že premiér pobudne túto noc v opatere lekárov.

Za týmito dverami vyšetrujú premiéra
MIMORIADNA SPRÁVA Fico v
Zdroj: Jan Zemiar

Komplikácie na hrádzi

Komplikácie mal premiér pocítiť dnes už o siedmej pri behu na bratislavskej hrádzi pri Viedenskej ceste. O ôsmej hodine oznámil tlačový odbor Úradu vlády, že sa na návštevu do Česka nejde. Okolo desiatej ho prišla pozrieť manželka. O pol jedenástej odchádza. Približne o pol dvanástej je už jasné, že premiér ostane cez noc v nemocnici.

Kardiologické vyšetrenia

Premiér prišiel do Národného ústavu srdcových a cievnych chorôb po vlastných, kde mu urobili kardiologické vyšetrenia. "Pán premiér Robert Fico je dnes prijatý v Národnom ústave srdcových a cievnych chorôb za účelom absolvovania kardiologických vyšetrení," povedala pre Topky hovorkyňa Ústavu Dobroslava Krajačičová.

MIMORIADNA SPRÁVA Fico v
Zdroj: SITA

Zrušil návštevu u susedov

Okrem zrušenia návštevy susedného Česka predvčerom kvôli zdravotným dôvodom vynechal aj súd, v ktorom mal vystupovať ako svedok. Zaujímavé je, že ho videli v ten deň behať. Včera už na Úrade vlády pracoval. Spolu s koaličnými lídrami dokončovali programové vyhlásenie vlády.

Jeho ďalší program ostáva zatiaľ v platnosti, o ďalšom vývoji bude Úrad vlády SR podľa Ficovej hovorkyne Beatrice Szabóovej informovať hneď, ako to bude možné. Premiér by mal na budúci týždeň absolvovať návštevu Poľska a Maďarska. Zvykom však býva, že nový šéf kabinetu cestuje na prvú oficiálnu návštevu do Česka, program sa preto možno posunie.

Toto všetko trápilo nášho premiéra:

2006 - Prvé špekulácie o problémoch s chrbticou

2007 - Chrípka a viróza

2008 - Zlomený ľavý malíček na ruke

2009 - Bolesti pravej ruky spôsobený zápalom pravého nervu

2009 - Potvrdené problémy s krčnou chrbticou

2014 - Odtrhnutá achilovka

MIMORIADNA SPRÁVA Fico v
Zdroj: Miroslav Vacula

2014 -  Nekončiace problémy s chrbticou


Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: TMZ
FOTO: SITA, Ján Zemiar

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články