Lacho prehovoril pre topky.sk: Pravda o mojom vzťahu s Jandovou! | Topky.sk

Streda, 18. september 2019. Meniny má Eugénia, zajtra Konštantín.

Lacho prehovoril pre topky.sk: Pravda o mojom vzťahu s Jandovou!

Eliška Jandová a Denis Lacho
Eliška Jandová a Denis Lacho
01.12.2009 15:45

BRATISLAVA – Koniec dohadom! Exfinalista Česko Slovenskej SuperStar Denis Lacho (16) sa rozhodol prehovoriť o svojom vzťahu k sestre porotkyne Marty Jandovej (36) Eliške (16). Svojím vyjadrením dáva definitívnu bodku za špekuláciami o tom, čo medzi ním a mladou Češkou je.


Párik si padol do oka už dávno. Prvýkrát sa k sebe najviac mali na októbrovej párty superstaristov, kde sa Denis nevedel odtrhnúť od Elišky. Na žúre dokonca predviedli tanec telo na telo. A hoci sa už v tom období mladý Bratislavčan netajil náklonnosťou k pôvabnej Češke, vo svojich vyjadreniach bol opatrný. „Je mi sympatická, ale sme iba kamaráti,“ tvrdil.

To, že sa dvojica dala dokopy, sa prevalilo počas nedeľňajšieho prenosu Česko Slovenskej SuperStar, kam dorazili spolu. A správali sa k sebe ako zamilovaný párik. Denis neustále niečo šepkal Eliške do ucha a tá mu jeho pozornosť oplácala sladkými úsmevmi. Po takýto prejavoch iskrivého flirtovania by už len ťažko popreli, že je medzi nimi niečo viac ako kamarátstvo. „Áno, chodíme spolu. Nechcem sa však vyjadrovať k podrobnostiam, lebo je to ešte mladý vzťah,“ povedal pre topky.sk Lacho.

Jediné, čo môže krehkému vzťahu uškodiť, je vzdialenosť. Dvojicu totiž od seba delí viac ako tristo kilometrov, keďže Eliška žije v Prahe. Tento problém však už má zrejme Lacho vyriešený. Od budúceho roku totiž chce nastúpiť na pražské konzervatórium. Nechajme sa prekvapiť, ako to medzi nimi dvomi nakoniec dopadne. A či im to vôbec dovtedy vydrží.Myslíte si, že Denisovi a Eliške vzťah vydrží?

83 % nie
áno 17 %

Hlasovalo: 3653Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: Martin Janáček
FOTO: Peter Frolo, GT

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články