Lacho je namäkko z Jandovej: Pozrite, ako sa k nej túli! | Topky.sk

Utorok, 22. október 2019. Meniny má Sergej, zajtra Alojzia.

Lacho je namäkko z Jandovej: Pozrite, ako sa k nej túli!

Denis Lacho a Eliška Jandová
Denis Lacho a Eliška Jandová
01.12.2009 05:02

BRATISLAVA – Ako zamilované hrdličky! Presne tak vyzerali počas nedeľňajšieho prenosu Česko Slovenskej SuperStar Denis Lacho (16) a Eliška Jandová (16). Vypadnutý finalista si nielenže usadil sestru superstarovskej porotkyne hneď vedľa seba, ešte jej aj neustále niečo šepkal do uška. Ona mu slová oplácala úsmevom.


Nevedel sa od nej odlepiť. Denis Lacho síce tvrdí, že je momentálne voľný, no počas nedeľňajšieho kola to tak nevyzeralo. Iba ťažko by poprel, že mu je mladá Eliška ukradnutá. „Určite je to sympatické dievča. Ale sme len kamaráti,“ povedal nám pred časom superstarista. Ako sa však zdá, všetko je na najlepšej ceste, aby sa dali dokopy.

Sestra Marty Jandovej je tiež voľná a Lachova náklonnosť jej zjavne imponuje. Dvojica sa bok po bodku neobjavila na verejnosti prvýkrát. Hrkútali si aj na nedávnej superstarovskej párty. Ak to takto pôjde ďalej, v našom šoubiznise budeme mať čoskoro nový párik.Myslíte si, že sa Denis a Eliška dajú dokopy?

72 % nie
áno 28 %

Hlasovalo: 1518Galéria

Denis Lacho a Eliška Denis Lacho a Eliška Denis Lacho a Eliška Denis Lacho a Eliška Denis Lacho a Eliška Denis Lacho a Eliška Denis Lacho a Eliška

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: GT

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články