Vyčerpaná Stará takmer odpadla: Melie z posledného! | Topky.sk

Streda, 18. september 2019. Meniny má Eugénia, zajtra Konštantín.

Vyčerpaná Stará takmer odpadla: Melie z posledného!

Vyčerpaná Dominika Stará
Vyčerpaná Dominika Stará
25.11.2009 17:30

BRATISLAVA – Ledva dýchala! Finalistka Česko Slovenskej SuperStar Dominika Stará (16) takmer skolabovala počas pondelkového vyraďovania. Priamo pred kamerami ju dokonca musela podopierať jej kolegyňa Monika Bagárová (15). Čo spôsobilo nevoľnosť mladej speváčky?


Smutný výraz tváre, ťažké nohy a sucho v ústach. Tak takto to vyzeralo s mladou speváčkou Dominikou Starou počas pondelkového vyraďovania v speváckej šou. Topky.sk sa dozvedeli, že už na generálke sa blondínka necítila dobre. To, že jej nebolo práve najlepšie, mohli diváci vidieť aj počas priameho prenosu, kedy ju podopierala a objímala Monika Bagárová.

Hneď po skončení speváckej šou sme preto Dominiku vyspovedali. „Bolo mi zle. Prišlo mi veľmi nevoľno. Zistili sme, že som mala príliš natesno zašnurovanú mašľu na šatách. A stiahnutá som v nich bola hodinu a pol. Zrejme z toho sa mi motala hlava,“ prezradila príčiny svojich pondelkových ťažkostí.

Sympatická blondínka priznala aj to, že superstaristi majú poriadne nabitý program, čo má za následok ich nesmierne vyčerpanie.  „Sme veľmi unavení,“ povedala nám. Ako sa zdá, mladí speváci melú z posledného a začína to byť na nich už aj vidieť!

 

Sledujte TOPKY TV: Dominika Stará o nevoľnosti a o stretnutí s Karlom Gottom.Myslíte si, že superstaristi majú až moc nabitý program?

9 % nie
áno 91 %

Hlasovalo: 1456Galéria

Dominika sa ledva držala Vyčerpanú Dominiku podopierala aj Vyčerpaná Dominika Stará tesne

Nástroje k článkuZDROJ: Alena Kvasnicová
FOTO: Peter Frolo; Kamera: Lukáš Uhrin

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články