Tvrdá rana pre Chodúra od Markízy: Už nebudeš spievať! | Topky.sk

Piatok, 18. október 2019. Meniny má Lukáš, zajtra Kristián.

Tvrdá rana pre Chodúra od Markízy: Už nebudeš spievať!

Martin Chodúr
Martin Chodúr
26.11.2009 11:30

BRATISLAVA – Má to nahnuté! Favorit šou Česko Slovenská SuperStar Martin Chodúr (20) si pohneval Markízu. Napriek tomu, že to zmluva nedovoľuje, sa verejne promoval bez vedomia televízie. A tak mu zakázali spievať!


Ako sme už informovali, Martin Chodúr a Ben Cristovao nakrútili vtipné video, ktoré pre svojich fanúšikov zavesili na server youtube. Podľa našich informácií týmto konaním však porušili bod zmluvy, ktorý zakazuje finalistom šou promovať sa bez vedomia produkcie.

Markíza vtedy síce jednoznačne nepriznala, či išlo v tomto prípade o porušenie zmluvy, no zdá sa, že je to naozaj tak. „Chalani mali kvôli tomu problémy,“ povedal nám náš zdroj. A potvrdili to aj slová Bena Cristovaa. „To video je teraz v jednaní, pretože nám to zakázali. Martin nemá spievať mimo súťaž. Ešte sa to bude riešiť, tak uvidíme,“ napísal Ben na svoju internetovú stránku.

Zdá sa, že Markíza má s medzinárodnou speváckou šou dosť problémov. Televízia už bola obvinená, že zvýhodňuje práve Martina Chodúra, že porota je príliš vulgárna, že moderátori sa prezentujú na úkor súťažiacich, majú príliš sexuálnych narážok a navyše v poslednom kole zabúdali na hosťa Karla Gotta. Ktovie, či sa za týchto okolností niekedy pustia televízie aj do druhej série tejto medzinárodnej šou.

 

VIDEO: Martin Chodúr a Ben Cristovao si robili reklamu bez vedomia Markízy.Myslíte si, že sa bude niekedy konať aj ďalšia séria Česko Slovenskej SuperStar?

69 % nie
áno 31 %

Hlasovalo: 3616Galéria

Ben a Martin - Ben a Martin - Martin Chodúr počas pondelkového Posledná pätica finalistov: Miro

Nástroje k článkuZDROJ: Eva Janovická
FOTO: Peter Frolo

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články