SuperStar: Končí Slovák Denis Lacho! | Topky.sk

Streda, 18. september 2019. Meniny má Eugénia, zajtra Konštantín.

SuperStar: Končí Slovák Denis Lacho!

Denis Lacho
Denis Lacho
23.11.2009 22:00

BRATISLAVA - Finále súťaže Česko Slovenská SuperStar opustí Denis Lacho, ktorý dostal za svoj nedeľný výkon od divákov na oboch stranách rieky Moravy najmenej hlasov. Po vyradení Lacha budú o titul SuperStar ďalej súperiť dvaja Slováci a traja Česi.


Hlasujúci diváci mali na výkon spevákov rovnaký názor ako štvorčlenná porota. Slovenská speváčka Dara Rolins a slovenský spevák Paľo Habera, český muzikant Ondřej Hejma a speváčka nemeckej kapely Die Happy Marta Jandová, sa zhodli, že súťaž by mal opustiť Bratislavčan Lacho. „Myslím, že je to najlepší chlapec - spevák zo Slovenska v súťaži. Už niekoľko kôl si však nevybral dobrú pesničku,“ okomentoval svoj výber porotca Paľo Habera.

V nedeľnom kole šiesti súťažiaci previedli skladby Karla Gotta, napríklad Oči sněhem zaváté, Lásko má či Včelka Mája. Gott si ich vypočul aj osobne a s porotkyňou Darou Rolins zaspieval ich spoločný hit Zvonky šťastia. Súťažiaci si tiež v nedeľu skúsili slávne duety, napríklad Don’t let the sun go down on me Georgea Michaela a Eltona Johna či Endless Love Luthera Vandrossa a Mariah Careyovej. Piate finálové kolo sledovalo viac ako 3,4 milióna divákov v Česku a na Slovensku.

Dvanástku finalistov ako prví pred mesiacom opustili Slováci Thomas Puskailer a Nikoleta Balogová. Postupne v súťaži skončili aj Paulína Ištvancová z Dolnej Krupej, Markéta Konvičková z Třinca, Leona Šenková z Přelouče a Ben Cristovao z Prahy.

Kto sa stane česko-slovenskou SuperStar, bude známe 20. decembra.

 

Viac informácií o Denisovom vypadnutí prinesieme už zajtra!Čakali ste vypadnutie Denisa Lacha?

28 % nie
áno 72 %

Hlasovalo: 949Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: SITA
FOTO: Peter Frolo

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články