Neviniatko Bagárová chytá maniere: Tvorcovia SuperStar zúria! | Topky.sk

Streda, 18. september 2019. Meniny má Eugénia, zajtra Konštantín.

Neviniatko Bagárová chytá maniere: Tvorcovia SuperStar zúria!

Monika Bagárová
Monika Bagárová
23.11.2009 06:00

BRATISLAVA – Sláva jej stúpa do hlavy! S finalistkou Česko Slovenskej SuperStar Monikou Bagárovou (15) začínajú mať tvorcovia šou problémy.


Párkrát sa objavila na obrazovke a už má pocit, že je speváckou hviezdou! Monika Bagárová pôsobí pred kamerami skromne, nežne a priateľsky. To sa však zmení v momente, keď ide o jej spevácku prezentáciu.

„Je dosť komplikovaná a robí problémy. Najmä pri výberoch piesne. Zrejme si myslí, že keď už mala v minulosti nejaké spevácke skúsenosti s hudobníkmi, môže si diktovať podmienky,“ povedal topkám človek zo zákulisia šou.

Tvorcovia relácie mali s Monikou problém už v semifinálových kolách, kedy mala odspievať skladbu od skupiny Peha s názvom Spomaľ. Bagárová sa kvôli tomu dokonca rozplakala. Produkcia sa však jej výlevu emócií nepodriadila a stála si za svojim. A nakoniec to bol jeden z Monikiných najlepších speváckych výkonov v súťaži.

Svoj nesúhlas s nariadeniami tvorcov speváckej šou vyjadrila aj po skončení nedeľňajšieho rockového kola. Nepresvedčivý výkon odôvodnila slovami: „Skladby si nevyberáme sami. Je to záležitosť dramaturgie.“

Podľa informácií topiek si Bagárová postavila hlavu aj kvôli blížiacemu sa nakrúcaniu silvestrovského programu, v ktorom majú účinkovať okrem iných známych tvárí aj finalisti speváckej šou. Monika si vraj začala určovať, s ktorou hviezdou československého hudobného neba sa chce postaviť na pódium. Žiadne z ponúknutých mien jej totiž nebolo dosť dobré.

Mladá speváčka by si mala vstúpiť do svedomia. Ak to pôjde takto ďalej, môže na svoje správanie doplatiť.Mala by sa Monika Bagárová krotiť?

23 % nie
áno 77 %

Hlasovalo: 5545Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: Martin Janáček
FOTO: Peter Frolo

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články