Takto vyparádili našich SuperStaristov: Balogovú nespoznáte! | Topky.sk

Streda, 18. september 2019. Meniny má Eugénia, zajtra Konštantín.

Takto vyparádili našich SuperStaristov: Balogovú nespoznáte!

Thomas Puskailer, Nikoleta Balogová a Miro Šmajda.
Thomas Puskailer, Nikoleta Balogová a Miro Šmajda.
22.10.2009 15:30

BRATISLAVA – Na rad prišli Slováci! Ako sme už na topkách informovali, českí finalisti medzinárodnej SuperStar podstúpili včera zmenu imidžu. Dnes boli na rade tí slovenskí. Komu to podľa vás sekne najviac? Hlasujte v ankete na konci článku.


Pozrite si fotografie v našej GALÉRII!

Aj dnes sa zverili účastníci Česko Slovenskej SuperStar do rúk odborníkov. Po včerajšku prišli na rad slovenskí speváci a speváčky. V kaderníctve bratislavského obchodného centra si ich vzali do parády vlasoví odborníci a pred prvým finálovým kolom im na hlavách vyčarovali nové účesy. V prípade niektorých je zmena nepatrná, no iných by ste nespoznali.

S identifikáciou by rozhodne nastal problém v prípade Nikolety Balogovej. Jej vlasy totiž nabrali nový farebný nádych a zmizli kučery, ktoré jej vyžehlili. Paulíne Ištvancovej zosilnili tmavú a Dominike Starej zasa pridali svetlú farbu.

V prípade chlapcov možno hovoriť o menej radikálnych zásahoch. Tým iba vlasy skrátili a nechali pôvodné typy účesov, aké si pamätáme z televíznej obrazovky. Dokonca si mohol vydýchnuť aj Miro Šmajda, ktorému kaderníci nechali povestné "háro" á la Claudia Schiffer takmer nepoškvrnené. Iba mu ho vyčesali doprava.Komu to podľa vás sekne najviac?


Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: Peter Frolo

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články