Kauza pašeráčky Terezy: Zdrvujúca správa, odročili všetky pojednávania, smrť otca! | Topky.sk

°C

Nedeľa, 8. december 2019. Meniny má Marína, zajtra Izabela.

Kauza pašeráčky Terezy: Zdrvujúca správa, odročili všetky pojednávania, smrť otca!

Tereza po vynesení rozsudku.
Tereza po vynesení rozsudku.
Zdroj: Profimedia
02.11.2019 20:30

LÁHAUR - Osud znova udrel, tentokrát poriadne tvrdo. Češka Tereza, ktorú neprávoplatne odsúdili na takmer deväť rokov väzenia za pašeráctvo, je zavretá v pakistanskej base. Jej život za mrežami rozhodne nie je ružový. Teraz sa však musí vysporiadať s tým, že odročili všetky pojednávania, ktoré boli na pláne tento týždeň. Dôvodom je úmrtie.


Pakistanskej sudkyni Alii Neeluman, ktorá rozhoduje o osude blondínky, totiž v utorok zomrel otec. "Sudkyňa na päť dní odchádza, takže zrušila všetky pojednávania v tomto týždni," uviedol pre Blesk novinár Alí Aršád.

Češka Tereza sa verdiktu
Zdroj: Reprofoto: Youtube/Lahore News HD

Denník ale informuje, že na priebehu celej kauzy Terezy by sa to nemalo prejaviť. Termín, kedy sa Češka znovu postaví pred súd, nie je nateraz známy.

Prečítajte si aj: Tereza po veľkom sklamaní vážne ochorela! Väzenský lekár jej zakázal úplné samozrejmosti

Prípad, ktorý sledujú nielen české, ale aj pakistanské médiá, sa vlečie už takmer dva roky. Terezu zadržali colníci 10. januára 2018. V jej batožine našli takmer deväť kilogramov heroínu. Samotná Tereza ale zaryto tvrdí, že drogy nepatrili jej a o ničom nevedela. Proti verdiktu osem rokov a osem mesiacov, ktorý si vypočula v marci, sa odvolala.


Galéria

Tereza po vynesení rozsudku. Češka Tereza sa verdiktu

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/nin

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články