°C

Pondelok, 6. júl 2020. Meniny má Patrícia, Patrik, zajtra Oliver.

Veľká tragédia pri Trnave: Mladý vodič nezvládol riadenie, tínedžerku (†18) to stálo život

Z auta ostal len vrak
Z auta ostal len vrak
Zdroj: KR PZ Trnava
18.08.2019 15:45

ŠÚROVCE - Veľká tragédia sa dnes nadránom odohrala na ceste medzi Šúrovcami a Zavarom v okrese Trnava. Auto, ktoré riadil dvadsaťročný mladík, sa dostalo do protismeru a prevrátilo sa. Ostala v ňom zakliesnená dievčina, ktorú sa už nepodarilo zachrániť.


Polícia bolo okolo tretej hodiny ráno privolaná ku tragickej dopravnej nehode. Vodič, idúci na Toyote Auris, zatiaľ z neznámych príčin prešiel to protismeru, auto sa následne prevrátilo na strechu a skončilo mimo cesty. Okrem vodiča sa v ňom viezli ešte ďalší traja mladí ľudia. Na sedadle za vodičom sedela osemnásťročná dievčina, ktorá v ňom zostala zakliesnená. Utrpela zranenia, ktorým na mieste podľahla. Rozsah zranení ostatných spolujazdcov zatiaľ nie sú známe. 

Hrozivá nehoda pri Snine: Mikrobus s desiatimi cestujúcimi sa prevrátil na bok, zasahovali záchranári

Auto následne začalo horieť, na miesto bola preto vyslaná trnavská jednotka HaZZ. "Zasahujúci príslušníci požiar zlikvidovali, pri udalosti došlo k smrteľnému zraneniu osoby," uviedla hovorkyňa KR HaZZ Trnava Júlia Kedrová. 

Veľká tragédia pri Trnave:
Zdroj: KR PZ Trnava

Policajti vykonali dychovú skúšku u vodiča s negatívnym výsledkom. "Presné príčiny a okolnosti nehody vyšetrujeme," informovala hovorkyňa KR PZ v Trnave Martina Kredatusová. Polícia týmto zároveň apeluje najmä na mladých vodičov, aby k šoférovaniu pristupovali maximálne zodpovedne, nepreceňovali svoje schopnosti a nejazdili rýchlo.


Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/np

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články