FOTO Polícia hľadá svedkov nehody v Prešove: Chlapec vbehol do dráhy auta a ušiel | Topky.sk

Sobota, 19. október 2019. Meniny má Kristián, zajtra Vendelín.

FOTO Polícia hľadá svedkov nehody v Prešove: Chlapec vbehol do dráhy auta a ušiel

Zdroj: KR PZ Prešov
21.03.2019 18:40

PREŠOV – Polícia hľadá svedkov dopravnej nehody, ku ktorej došlo v pondelok (18. 3.) popoludní na priechode pre chodcov na Ulici Štefánikovej v Prešove smerom na Ulicu Grešovú. Informovala o tom vo štvrtok hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Prešove Jana Ligdayová.


"Doposiaľ nezistený chodec vo veku približne 15 rokov v bielej mikine s kapucňou na hlave vbehol do dráhy prichádzajúceho vozidla. Po zrážke chodec z miesta ušiel. Chodec si tak nesplnil základnú povinnosť účastníka dopravnej nehody, a to zotrvať na mieste dopravnej nehody," uviedla Ligdayová.

FOTO Polícia hľadá svedkov
Zdroj: KR PZ Prešov

Z dôvodu objektívneho prešetrenia okolnosti tejto dopravnej nehody polícia žiada vodičov, ktorí v uvedenom dni a čase jazdili v tomto úseku, ako aj občanov nachádzajúcich sa v blízkosti miesta dopravnej nehody o poskytnutie informácií.

Svedkovia sa môžu prihlásiť na telefónnom čísle 0961 80 3514 alebo na čísle 158. Osobne je možné podať informácie na ktoromkoľvek policajnom oddelení alebo prostredníctvom facebookovej stránky Policajného zboru. 


Galéria


Nástroje k článku


ZDROJ: TASR

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články