°C

Piatok, 27. november 2020. Meniny má Milan, zajtra Henrieta.

Nočná záchrana: FOTO Žilinskí policajti sa brodili riekou, žena bola v lese 16 hodín, opísali detaily

Žena sa stratila v lese.
Žena sa stratila v lese.
Zdroj: FB/Polícia Slovenskej republiky
08.09.2018 19:00

KLOKOČOV – Polícia na svojom Facebooku pochválila vynikajúcu prácu žilinských policajtov, ktorí zachránili 45-ročnú ženu, ktorá sa stratila v lese. Žena bola dezorientovaná, dehydratovaná a vyčerpaná. V lese bola asi 16 hodín.


Podľa stanoviska polície, 45-ročná žena sa stratila v lese v katastri obce Klokočov (okres Čadca). Okolo pol tretej ráno prijali na operačnom stredisku v Žiline oznámenie. Žena sa bála, bola dezorientovaná a v lese mala byť už 16 hodín.

Polícia o prípade informovala na svojom Facebooku v pondelok 3. septembra. Po prijatí hlásenia so ženou komunikoval policajt, ktorý vďaka svojím dobrým znalostiam zistil, že žena sa nachádza pri splave zo strany lesa. „Ihneď bola do lokality vyslaná policajná hliadka z Obvodného oddelenia Turzovka,“ priblížila polícia s tým, že žena neutrpela žiadne zranenia.

Žena sa stratila v
Zdroj: FB/Polícia Slovenskej republiky

Policajti zapli svetelné výstražné zariadenie a súčasne so ženou komunikoval spomínaný policajt z operačného strediska, ktorý ju požiadal, aby sledovala modro-červené svetlo policajného auta a išla smerom k rieke.

„Policajti z obvodného oddelenia spozorovali ženu na druhej strane rieky. Ihneď rieku prebrodili a vyčerpanej, dezorientovanej a dehydrovanej žene poskytli prvú predlekársku pomoc,“ informovali muži zákona.


Galéria

Žena sa stratila v Žena sa stratila v

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/Vo

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články