"Pacient" za volantom audi: FOTO Cez obec rýchlosťou blesku! Policajti nemali zľutovanie | Topky.sk

Sobota, 23. február 2019. Meniny má Roman, Romana, zajtra Matej.

"Pacient" za volantom audi: FOTO Cez obec rýchlosťou blesku! Policajti nemali zľutovanie

Vodič išiel cez obec 160 kilometrov za hodinu.
Vodič išiel cez obec 160 kilometrov za hodinu.
Zdroj: FB/ Polícia Slovenskej republiky
12.07.2018 21:00

ŽEMBEROVCE – Vodič Audi, ktorý v pondelok 9. júla prechádzal rýchlosťou blesku cez obec Žemberovce, dostal poriadne mastnú pokutu. Levickí policajti mu namerali neuveriteľných 160 kilometrov za hodinu. Cestnému pirátovi bol na mieste zadržaný vodičský preukaz.


Polícia na svojom Facebooku zverejnila fotografiu z cestnej kamery, na ktorej je zachytený nezodpovedný vodič na Audi, ktorý sa cez obec rútil rýchlosťou 160 kilometrov za hodinu. Stalo sa tak v pondelok 9. júla o 16:43 hodine na ceste I/51 v katastri obce Žemberovce v okrese Levice.

Polícia uviedla, že vodič si bol vedomý priestupku, no nemal pri sebe hotovosť. „Bol mu vypísaný blok na pokutu nezaplatenú na mieste vo výške 800 eur a na mieste mu bol zadržaný vodičský preukaz,“ dodala s tým, že tohto vodiča označila ako "pacienta" za volantom.

Vodič išiel cez obec
Zdroj: FB/ Polícia Slovenskej republiky

Priestupok bol zistený hliadkou ODI OR PZ počas bežného výkonu služby so zameraním na kontrolu dodržiavania najvyššej povolenej rýchlosti.


Prečítajte si aj: Ďalšia policajná naháňačka: VIDEO Vodič sa dal na útek, bilanciu vyčíňania ukončila až streľbaNástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/vo

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články