Nedeľa, 19. september 2021. Meniny má Konštantín, zajtra Ľuboslav, Ľuboslava.

Hrozivá nehoda v Bratislave: VIDEO Autobus MHD sa zrútil po zrážke z nadjazdu

Nehoda v Bratislave
Nehoda v Bratislave
15.11.2017 19:56

BRATISLAVA - Vážna dopravná nehoda sa stala pred niekoľkými minútami v Bratislave pod Prístavným mostom. Na mieste zasahujú všetky záchranné zložky.


K desivej zrážke došlo krátko po 13-tej hodine. Na kruhovom objazde pod Prístavným mostom v Bratislave sa zrazil autobus mestskej hromadnej dopravy č. 70 s osobným autom, informáciu potvrdila hovorkyňa bratislavských policajtov Lucia Mihaliková. 

Podľa doterajších informácií vodič Škody Fábia Combi s bratislavských evidenčným číslom vchádzal do kruhového objazdu z diaľnice D1 smerom na Prístavnú ulicu, kde z doposiaľ presne nezistených príčin došlo k stretu s autobusom MHD prechádzajúcim po kruhovom objazde smerom na Bajkalskú ulicu. "Autobus následkom stretu s vozidlom prerazil zvodidlá, narazil do stĺpu verejného osvetlenia a nakoniec zišiel dole svahom, kde skončil na trávnatom poraste," ozrejmila Mihalíková.

Hrozivá nehoda v Bratislave:
Zdroj: Foto: Tip čitateľa/František

Pri nehode sa zranilo 6 osôb, vodič a spolujazdkyňa osobného auta a 4 cestujúci. Všetci zranení boli službou rýchlej zdravotnej pomoci prevezení na ošetrenie do bratislavských nemocníc. "Výsledok dychovej skúšky na zistenie alkoholu v dychu bol u oboch vodičov negatívny. Škoda spôsobená dopravnou nehodou bola predbežne vyčíslená na viac ako 13.500 eur," doplnila policajná hovorkyňa.   

Hrozivá nehoda v Bratislave:
Zdroj: polícia

Na mieste boli všetky záchranné zložky. Zasahovalo osem hasičov na dvoch kusoch techniky. „Na mieste nehody zasahovali dve posádky záchrannej zdravotnej služby, aj hasičská ambulancia. Ošetrili spolu 5 zranených osôb, ktoré utrpeli najmä povrchové poranenia hlavy, odreniny a pomliaždeniny. Transportovali ich do nemocníc v Ružinove, na Antolskej ulici a v Starom meste.“  uviedla hovorkyňa Operačného strediska záchranárov Alena Krčová.

Hrozivá nehoda v Bratislave:
Zdroj: polícia

V Bratislave sa už tvoria kolóny, dopravu pod Prístavným mostom riadi polícia. Presné príčiny, okolnosti, ako aj miera zavinenia nehody sú v súčasnosti predmetom vyšetrovania dopravných policajtov. 

Hrozivá nehoda v Bratislave:
Zdroj: polícia

Stali ste sa svedkom nehody? Dajte nám vedieť na tipy@topky.sk.

Hrozivá nehoda v Bratislave:
Zdroj: Foto: waze.com

 


Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: miš
FOTO: waze.com, Tip čitateľa/František;
VIDEO: Tip čitateľa/František, FB/Polícia

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články