Utorok, 11. máj 2021. Meniny má Blažena, zajtra Pankrác.

Známa kráska zverejnila FOTO bez šiat a mejkapu: Mnohé ženy TOTO nepredýchajú!

Bella Hadid
Bella Hadid
Zdroj: SITA
09.02.2021 18:00

LOS ANGELES - Nedostatky nenájdete! Bella Hadid (24) patrí medzi najväčšie modelingové hviezdy súčasnosti. A to právom. Kráska sa môže pochváliť výstavnou figúrou a rovnako dokonalou tváričkou. Fotky, ktoré v týchto dňoch zverejnila na Instagrame, sú toho dôkazom.


Manželstvo niekdajšej modelky Yolandy van den Herik z Holandska a pracháča Mohameda Hadida, ktorý má palestínsky pôvod, trvalo síce len 6 rokov, ale určite ho nemožno označovať za nevydarené. Z ich vzťahu totiž vzišli tri ratolesti - dcéry Gigi a Bella i syn Anwar, ktoré sú v šoubiznise dobre známe. A to nielen vďaka slávnym rodičom, či vzťahmi s inými hviezdičkami. 

Yolanda Hadid so svojimi vydarenými deťmi.
Svoje tri deti nazýva
Zdroj: SITA

Každý zo súrodencov má na konte modelingové skúsenosti. Rozhodne najúspešnejšou je prostredná Bella. Tá sa môže pochváliť tým, že bola v minulosti zvolená za modelku roka a dokonca v roku 2019 bola podľa Golden Ratio označená za ženu s najdokonalejšou a najkrajšou tvárou na svete. 

Atraktívna brunetka má na sociálnej sieti Instagram viac ako 38 miliónov follwerov, s ktorými sa ochotne delí o rôzne zábery. Aktuálne sa pochválila momentkami v bikinách, či fotografiou svojej nenalíčenej tváre. A aj keď zo strany fanúšikov prevládajú samé pochvaly a komplimenty, nejedna žena pri pohľade na tú dokonalosť zbledne závisťou.

Treba ale dodať, že Bella nemá nič zadarmo. Výstavná figúra je odmenou za zdravé stravovanie a pravidelný pohyb. O svoju bezchybnú pleť sa známa kráska tiež príkladne stará.

Bella Hadid sa môže pochváliť výstavnými krivkami.
Bella Hadid
Zdroj: Instagram

Bella Hadid má tip-top postavičku
Bella Hadid
Zdroj: Instagram

Bella Hadid má to šťastie, že jej svedčí aj prirodzenosť.
Bella Hadid
Zdroj: Instagram

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}
 


Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: Instagram, SITA, profimedia.sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články