°C

Streda, 3. marec 2021. Meniny má Bohumil, Bohumila, zajtra Kazimír.

Slávna herečka vôbec nestarne: Vŕŕŕ, je to brutálna šelma!

Heather Graham
Heather Graham
Zdroj: Instagram
12.01.2021 20:00

LOS ANGELES - Akoby zastavila čas! Súčasťou šoubiznisu je viacero úspešných a krásnych žien, ktoré sú v boji s časom celkom úspešné. Patrí k nim rozhodne aj herečka Heather Graham, ktorá koncom mesiaca oslávi 51. narodeniny. Pri pohľade na jej fotky v bikinách to znie priam neuveriteľne. Aha!


Heather Graham si v týchto chvíľach užíva chvíle oddychu. Nezabúda však ani na svojich priaznivcov, ktorých potešila poriadne horúcim pozdravom. Horúcim nielen pre to, že vznikol na krásnej piesočnatej pláži, ale tiež vďaka tomu, že pohľad naň rozpáli nejedného muža. 

Slávna blondínka sa totiž nechala zvečniť v bikinách so zvieracím vzorom. A zrejme aj vy nám dáte za pravdu, že herečka si takéto provokatívne kúsky môže dovoliť. Hoci čochvíľa oslávi 51. narodeniny, tak pod šatami skrýva výstavnú postavičku zaoblenú na tých správnych miestach. 

Fanúšikovia krásnej herečky veľmi dobre vedia, že Heather miluje pohyb, jógu a meditácie. Jej pekná tvár s minimom vrások prezrádza, že blondínka sa o svoj zovňajšok ozaj príkladne stará. „Wau! Také telo nemajú ani mnohé mladšie ženy. Neuveriteľné. Si naša hviezda,” znejú komentáre, ktoré fotkou v bikinách nechávajú priaznivci známej blondínky. Nuž, nečudo, že ju chvália...

Heather Graham vyzerá v bikinách božsky.
Heather Graham
Zdroj: Instagram

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}
 


Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: Instagram, SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články