°C

Štvrtok, 4. marec 2021. Meniny má Kazimír, zajtra Fridrich.

Markizácka moderátorka HORE BEZ: Nahota? Žiadny problém!

Sharlota
Sharlota
Zdroj: Instagram SF
30.11.2020 15:00

PRAHA - Na Markíze moderovala šou The Voice, inak je potetovaná blondínka raperkou, ktorá si hovorí Sharlota. Tá v uplynulých týždňoch nafotila niekoľko odvážnych snímok a nakoniec je z toho kalendár pre budúci rok. Za fotky hore bez sa mladá umelkyňa ani v najmenšom nehanbí.


Sharlota sa v uplynulom období postavila pred objektív zahalená prakticky len do šperkov. Aj bradavky jej zakrývali len nalepené kamienky. Pôvodne to nebol zámer, ale dnes je už z týchto záberov kalendár. 

„Ide o spontánnu záležitosť v spolupráci s Carbickovacrowns, ktorá je podľa mňa najúspešnejšou šperkárkou v Československu. Šperky si od nej objednala dokonca i americká hviezda Khloe Kardashian,” uviedla pre Extra.cz Sharlota. So šperkárkou spolupracuje už dlho a tento projekt im bolo nakoniec ľúto nechať visieť iba na instagramových profiloch, a tak vznikol kalendár pre rok 2021. 

Markizácka moderátorka HORE BEZ:
Zdroj: Instagram sharlotaofficial

Pri týchto snímkach sa natíska otázka, ako to má raperka a moderátorka s nahotou. „Postava a nahota sú pre mňa úplne prirodzené veci. Svoje telo mám rada, k čomu som bola vedená už od malička. Akty som už v minulosti nafotila a uverejnila k rozhovoru,” uviedla k téme Sharlota, ktorá sa teda pred objektívom určite nemusela premáhať. 

Jediným kritériom je pre ňu pri odhalených fotografiách vkus. „Nemám problém s nahotou, ale musí byť nežná, vkusná a musí mať ten cit, skrátka pôsobiť pekne,” povedala blondínka. 


Galéria

Sharlota

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/ev

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články