°C

Pondelok, 8. marec 2021. Meniny má Alan, Alana, zajtra Františka.

Promi dcéra sa pretŕča polonahá: Pred slávnym otcom TOTO tajila!

Anaïs Gallagher
Anaïs Gallagher
Zdroj: Instagram
26.11.2020 22:00

LONDÝN - Vôbec sa nemá za čo hanbiť! Reč je o 20-ročnej Anaïs Gallagher, ktorá sa už pár mesiacov živí ako modelka spodnej bielizne. Séria odvážnych záberov vznikla aj v súvislosti s blížiacimi sa vianočnými sviatkami, keďže spodná bielizeň občas býva darčekom pod vianočným stromčekom. Zábery su to ozaj vydarené. Avšak ktovie, čo na ne hovorí blondínkin slávny otec Noel Gallagher (53).


Noel Gallagher, ktorého preslávilo pôsobenie vo formácii Oasis, je svojský človek. Bez servítky hovorí, čo si myslí a neradno ho nahnevať. Ktovie, ako asi reagoval, keď natrafil na provokatívne zábery svojej dcéry Anaïs...

Sympatická blondínka totiž už istý čas spolupracuje so značkou provokatívnej spodnej bielizne. Skôr, než sa na verejnosť dostali jej prvé zábery v rafinovaných kúskoch, priznala, že slávny otec netuší, že je modelkou spodnej bielizne. „Avšak veľmi dobre si uvedomuje, že som už dospelá a môžem robiť, ćo chcem,” poznamenala na margo toho Anaïs, ktorú Gallagher má s bývalou manželkou Meg Mathews. Tá svoju dcéru plne podporuje a je na ňu pyšná. 

Aj v uplynulých dňoch vznikli provokatívne zábery, na ktorých vyzerá blondínka v dráždivých kúskoch ozaj skvele. Potvrdzujú to aj nadšené komentáre pod fotkami, ktoré sa objavili na sociálnych sieťach.  

Anaïs Gallagher predvádza spodnú bielizeň.
Anaïs Gallagher
Zdroj: Instagram/ Bluebella

Anaïs Gallagher predvádza spodnú bielizeň.
Anaïs Gallagher
Zdroj: Instagram/ Bluebella

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Anaïs Gallagher Anaïs Gallagher predvádza spodnú Anaïs Gallagher predvádza spodnú Anaïs Gallagher Anaïs Gallagher Anaïs Gallagher Anaïs Gallagher

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: Instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články