°C

Štvrtok, 22. október 2020. Meniny má Sergej, zajtra Alojzia.

Bizarná FOTO z kráľovskej rodiny: Takto vyzerajú bez mejkapu!

Princezny Eugenia a Beatrice.
Princezny Eugenia a Beatrice.
Zdroj: profimedia.sk
10.08.2020 17:00

LONDÝN - Slová plné nadšenia a pochvaly! Členovia kráľovských rodín boli a sú pre verejnosť vždy zaujímaví. V centre pozornosti je najmä britská monarchia. Jej súčasťou sú i sestry Beatrice (32) a Eugenia (30), ktoré sa aktuálne ukázali svetu celkom bez príkras.


Aj keď najväčší mediálny záujem sa sústredí najmä okolo manželiek princov Williama a Harryho - Kate a Meghan, svojich priaznivcov majú aj ich sesternice. Princezná Eugenie je dokonca aktívna na instagrame, kde má viac ako milión followerov. 

S nimi sa v týchto dňoch podelila o naozaj zaujímavú fotku. Pózuje na nej spolu so svojou sestrou Beatrice a ani jedna z nich nemá na tvári mejkap. Záber zverejnila pri príležitosti jej narodenín.  

„Vždy si buďte také blízke,” znie jedna z mnohých reakcií pod príspevkom. Ľudia vo veľkej miere ocenili i to, že urodzené sestry sa ukázali svetu bez mejkapu. „Mnohé ženy by na toto nemali odvahu. Ste veľmi inšpiratívne,” neskrýval nadšenie istý fanúšik. Čo na tento záber hovoríte vy?

Princezná Eugenia zverejnila fotku, na ktorej sú so sestrou Beatrice bez štipky mejkapu.
Princezná Eugenia
Zdroj: Instagram

Sú vám Eugenia a Beatrice sympatické?

65 % nie
áno 35 %

Hlasovalo: 1585


 


Galéria

Princezny Eugenia a Beatrice. Princezná Eugenia zverejnila fotku, Princezná Eugenia je aktívna Britská princezná Beatrice a Princezná Eugenia zverejňuje aj Princezná Eugenia zverejňuje na Britská princezná Beatrice a

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: profimedia.sk, SITA, instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články