Sobota, 15. máj 2021. Meniny má Žofia, zajtra Svetozár.

Manželka známeho herca predviedla bruško: Alec, ty si tiež tehotný?!

Alec Baldwin s manželkou Hilariou
Alec Baldwin s manželkou Hilariou
Zdroj: SITA
03.08.2020 17:00

LOS ANGELES - Aj on priberá! Alec Baldwin (62) strávil uplynulú nedeľu oddychom na pláži. Spoločnosť mu robili jeho ratolesti a krásna manželka Hilaria (36), ktorá nosí pod srdcom ich ďalšie spoločné bábätko. Tehotenstvo šarmantnej tmavovláske ozaj pristane. Zdá sa však, že spolu s ňou priberá i jej hviezdny muž.


Alec Baldwin je úspešný nielen keď je reč o jeho kariére. Slávny herec je plodný, aj čo sa potomstva týka. S exmanželkou Kim Basinger majú síce len jednu dospelú dcéru Ireland, avšak svojej druhej manželke ochotne plní sen o veľkej rodine.

36-ročná inštruktorka jógy mu porodila štyri ratolesti, dvakrát o nenarodené dieťatko prišla. Už čochvíľa by sa však ich rodinka mala opäť rozrásť. Pri pohľade na veľké bruško hercovej manželky je zrejme, že z Baldwina spraví šesťnásobného otecka už čoskoro.

Prominentná família si počas víkendu dopriala oddych na pláži. Nevyhli sa pozornosti bulvárnych fotografov, ktorí si s nadšením fotili krásnu tehuľku. Zaujal ich však aj slávny herec, ktorý chvíľkami pôsobil dojmom, akoby bol tiež tehotný. Nuž, Alec už nepatrí medzi mladíkov a podobne, ako mnohí jeho rovesníci, skrýva pod tričkom riadny pupok. 

Krása tehuľka Hilaria Baldwin zaujala paparazzov.
Alec Baldwin, Hilaria Baldwin
Zdroj: profimedia.sk

Alec Baldwin má podobnú postavu ako mnohí jeho rovesníci z radov bežných smrteľníkov..
Alec Baldwin, Hilaria Baldwin
Zdroj: profimedia.sk

 


Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: profimedia.sk, SITA, instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články