Streda, 6. júl 2022. Meniny má Patrik, Patrícia, zajtra Oliver.

Známu speváčku poznačila karanténa: Ehm, mnohé by túto FOTO fakt nezverejnili!

Lily AllenGaléria fotiek (7)
Lily Allen
Zdroj: SITA

LONDÝN - Nemá problém! Speváčka Lily Allen (35) verejnosť už neraz šokovala. Kontroverzné správanie je jej totiž dosť blízke. Svetu sa tiež pokojne ukáže aj v takom svetle, ktoré by pre mnohé celebrity bolo neprípustné. Veď sa pozrite na záber, ktorý najnovšie zverejnila na instagrame.


Lily Allen a jej vlasové kreácie.
Výstredné účesy a bláznivé kreácie sú súčasťou viacerých umelkýň. Obľubuje ich aj speváčka Lily Allen. Tá svojho času vystriedala na hlave hádam všetky možné farby. Pohľad na jej aktuálny účes však určite mnohých šokuje. 

Lily Allen
Galéria fotiek (7)

Speváčka totiž na instagrame zverejnila fotku, na ktorej bez okolkov predviedla svoje šediny a tvár bez štipky mejkapu. Lily záber nekomentovala, pridala len emotikon babičky. 

Lily Allen
Galéria fotiek (7)
Lily Allen ukázala šediny. Mnohé ženy by na zverejnenie takejto fotky nemali odvahu.
Zdroj: Instagram

Neupravené šediny sú zrejme spôsobené tým, že v dôsledku koronavírusu sa Lily zdržiavala doma. A hoci speváčka svoje vlasy zanedbávala, o jej figúre sa to povedať nedá. Brunetka sa môže pochváliť výstavnou postavičkou.

Lily Allen
Galéria fotiek (7)
Lily Allen je v skvelej forme.
Zdroj: Instagram

Lily Allen konečne prežíva priaznivé obdobie. Svoj podiel na tom určite má jej partner David Harbour, s ktorým je údajne aj zasnúbená. Speváčka toho v minulosti prekonala až-až. Mala totiž problémy s alkoholom a drogami. Náročné pre ňu boli aj chvíle, keď dvakrát potratila. S bývalým manželom Samom Cooperom má dve dcérky.

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}

Známu speváčku poznačila karanténa: Ehm, mnohé by túto FOTO fakt nezverejnili!

Viac o téme:


 
 

Súvisiace články

Najčítanejšie články