°C

Utorok, 19. január 2021. Meniny má Drahomíra, Sára, zajtra Dalibor, Sebastián.

Svadba im dlho nevydržala: Pamela Anderson sa po 12 dňoch rozišla s novým manželom

Pamela Anderson a Jon Peters
Pamela Anderson a Jon Peters
Zdroj: profimedia.sk
02.02.2020 18:00

WASHINGTON - Kanadsko-americká herečka Pamela Anderson sa po 12 dňoch rozišla s novým manželom. Anderson a filmový producent Jon Peters sa tajne vzali 20. januára. Hoci spolu chodili už pred tridsiatimi rokmi, ani toto v poradí už piate manželstvo herečke nevydržalo. Dvojica ešte nestihla ani podpísať oficiálne dokumenty.


"Život je cesta a láska je proces. Majúc na pamäti túto univerzálnu pravdu, rozhodli sme sa spoločne odložiť formalizáciu nášho sobášneho listu a vložiť do procesu nádej. Ďakujeme, že rešpektujete naše súkromie,” uviedla Anderson podľa magazínu The Hollywood Reporter.

Pamela Denise Anderson je známa najmä vďaka seriálu Baywatch (1989 - 2001), známom aj pod názvom Pobrežná hliadka, v ktorom stvárnila CJ Parker. Zahrala si tiež v seriáli V.I.P. - Agentúra Vallery Ironsovej (1998 - 2002) či v snímkach ako Scary Movie 3 (2003), Borat: Nakúkanie do ameryckej kultúry na objednávku slavnoj kazašskoj národa (2006) alebo Superhrdina (2008). Predstavila sa aj v snímke Pobrežná hliadka (2017). V minulosti boli jej manželmi hudobníci Tommy Lee a Kid Rock. Producenta Ricka Salomona si vzala dokonca dvakrát.


Galéria

Pamela Anderson a Jon Pamela Anderson Pamela Anderson Pamela Anderson Pamela Anderson

Nástroje k článku


ZDROJ: SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články