°C

Pondelok, 8. marec 2021. Meniny má Alan, Alana, zajtra Františka.

Zahrešila v priamom prenose! Slávny Jamie Oliver vystrašil moderátorku ranného vysielania...

Holly Willoughby a Jamie Oliver
Holly Willoughby a Jamie Oliver
Zdroj: ITV
11.12.2019 15:30

LONDÝN - Poriadne ju šokoval! V britskom rannom vysielaní sa ako kuchár objavil Jamie Oliver a postaral sa o riadne vypätú situáciu. Pri varení totiž z panvice vyšľahol plameň, ktorý naozaj vystrašil moderátorku Holly Willoughby. Počas vysielania jej ale dokonca vykĺzlo z úst aj neslušné slovo.


Varenie s Jamiem Oliverom by si užil asi každý. Moderátorka Holly Willoughby však pri tom zažila dve situácie, kedy jej nebolo úplne všetko jedno. Najprv sa ona sama neosvedčila ako pomocníčka, keď jej z panvice vypadlo nejaké jedlo. A v tom momente jej z úst vykĺzlo neslušné slovo. 

Zahrešila v priamom prenose!
Zdroj: ITV

Holly sa potom správala, akoby sa nič nestalo, no diváci zaplnili celý Twitter komentármi. „Holly si myslela, že nikto si nevšimol jej zahrešenie dnes ráno,” napísal jeden z nich. „Oooohhhh, ty si povedala neslušné slovo,” prihováral sa ďalší priamo moderátorke. 

Tá sa však dostala ešte do ďalšej nepríjemnej situácie. To už mal panvicu pod kontrolou Jamie a zrazu z nej vyšľahol dosť vysoký plameň. Holly v tom momente začala kričať a zdá sa, že situácia ňou poriadne otriasla. Škaredé slová však už nepoužila... 

Zahrešila v priamom prenose!
Zdroj: ITV

Zahrešila v priamom prenose!
Zdroj: ITV


Galéria

Holly Willoughby a Jamie Holly Willoughby sa neudržala. Holly Willoughby sa zľakla Holly Willoughby bola zážitkom Holly Willoughby Holly Willoughby

Nástroje k článku


Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články