°C

Piatok, 26. február 2021. Meniny má Viktor, zajtra Alexander.

Sexi herečka sa vycapila na net polonahá: Ten komentár - 100 bodov!

Katharine McPhee a David Foster
Katharine McPhee a David Foster
Zdroj: SITA
02.10.2019 22:00

MALEDIVY - Potešila aj pobavila! Katharine McPhee (35) je síce vydatou pani, avšak svoj sexepíl si nenecháva len pre svojho muža - hudobníka Davida Fostera (69). V týchto dňoch ho predviedla na sociálnych sieťach, kde zverejnila fotku v bikinách. Pridala k nej aj komentár, v ktorom si "kopla" do Kim Kardashian (38). Aha!


Americká herečka a speváčka Katharine McPhee sa v júli vydala za o 34 rokov staršieho hudobníka Davida Fostera. Zaľúbenci si užili už viacero dovoleniek. Momentálne sa nachádzajú na Maldivách, odkiaľ poslala kráska svojim priaznivcom zaujímavý pozdrav. Ukázala sa im totiž v bikinách. 

Katharine McPhee sa fanúšikom ukázala v bikinách.
Katharine McPhee
Zdroj: Instagram
  

„David toto zverejnil, keď na mojom mobile hral hry. Nie som si istá prečo a ako vybral túto fotku, ale nesťažujem sa,” pripísala k polonahému záberu známa kráska.

Katharine sa inšpirovala u svojej kamarátky Kim Kardashian. Tá zverejnila podobnú fotku a komentár v roku 2015. Vyhovárala sa vtedy na svoju 2-ročnú dcéru North. Viacerí však brunetke vôbec neuverili, že išlo o náhodu. Očividne ani Katharine...

Kim Kardashian zverejnila v roku 2015 takýto príspevok. Teda, presnejšie povedané, vraj jej dcéra North :)
Kim Kardashian
Zdroj: Instagram

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}
 


Galéria

Katharine McPhee a David Katharine McPhee sa fanúšikom Kim Kardashian zverejnila v Katharine McPhee a David Katharine McPhee Katharine McPhee a David Katharine McPhee

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: instagram, SITA, twitter

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články