°C

Sobota, 4. júl 2020. Meniny má Prokop, zajtra Cyril a Metod.

Česká herečka vytasila v Benátkach prsia: Do očí jej určite nikto nepozeral!

Jitka Čvančarová
Jitka Čvančarová
Zdroj: profimedia.sk
04.09.2019 20:00

BENÁTKY - Mamma Mia! Aj takto možno reagovali návštevníci slávnostnej premiéry filmu Pomaľované vtáča (The Painted Bird), keď zbadali Jitku Čvančarovú (41). Obdarená česká herečka si to na červený koberec namierila v červených šatách s výstrihom, ktorý dokonale zvýraznil jej bujné prednosti. A tie teda dokážu človeka poriadne odrovnať!


Na prebiehajúcom 76. ročníku Medzinárodného filmového festivalu v Benátkach má svoje zastúpenie i susedná Česká republika. Práve v utorok tam bola slávnostne odprezentovaná vojnová dráma s názvom Pomaľované vtáča (The Painted Bird).

Medzi tvorcami a hercami tohto počinu, ktorí na filmový festival zavítali, pútala najviac pozornosti Jitka Čvančarová. Tá si zahrala jednu z menších rolí a k filmu naspievala záverečnú pieseň v hebrejčine. Počas slávnostného premietania bola neprehliadnuteľná. 

Jitka totiž stavila na červené šaty, ktoré boli v oblasti hrudníka riešené tak, že zvýraznili jej veľké vnady. Na topkách sme už pred pár dňami spomínali talianskú celebritu Francescu Giuliano, ktorej na červenom koberci takmer vypadli prsia z výstrihu... A hoci ju Čvančarová netromfla, bola jej veľkou konkurenciou. Čo poviete?

Jitka Čvančarová bola na červenom koberci neprehliadnuteľná.
Jitka Čvančarová
Zdroj: profimedia.sk

Zábery vyprsenej Jitky Čvančarovej zverejnil na svojom instagramovom profile jej kaderník Michal.
Jitka Čvančarová
Zdroj: Instagram

Jitka Čvančarová počas Medzinárodného filmového festivalu v Benátkach.
Jitka Čvančarová
Zdroj: Instagram

Páčia sa vám Jitkiné šaty?

49 % nie
áno 51 %

Hlasovalo: 1420Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: profimedia.sk, instagram, SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články