°C

Nedeľa, 12. júl 2020. Meniny má Nina, zajtra Margita.

Leoš Mareš uznal, že bol blbec: Veľké ospravedlnenie!

Leoš Mareš
Leoš Mareš
Zdroj: Instagram
19.06.2019 15:30

PRAHA - Leoš Mareš (43) je roky označovaný za najlepšieho českého moderátora. Je naozaj populárny a na sociálnych sieťach má obrovskú fanúšikovskú základňu. Ľudia ho majú radi aj preto, že vie nezištne pomôcť a uplatniť svoj vplyv aj v rámci pomoci druhým. Aj on však mal obdobie, keď sa k ľuďom správal ako blbec.


Leoš Mareš patrí k najlepšie zarábajúcim moderátorom a zarába aj cez Instagram. Môže si teda dovoliť luxusný život. Často však na jeho profile vidno, že pomáha ľuďom, alebo niekomu na žiadosť blízkych urobí radosť na narodeniny. Má preto mnoho obdivovateľov. 

Niektorí si však nedávno spomenuli na negatívne zážitky, ktoré majú so známym moderátorom. K niektorým bol arogantný a správal sa doslova ako bbec, ktorý si myslí, že je niečo viac. 

Leoš Mareš uznal, že
Zdroj: Instagram LM

Portál prask.tv zverejnil niekoľko konverzácií, v ktorých ľudia Leošovi pripomenuli, aké negatívne pocity z neho kedysi mali. Niektorým príbehom samotný Mareš nechcel veriť, pri iných priznal, že si na ne spomína. S pokorou sa však všetkým ospravedlnil. A to chce teda naozaj silný charakter. 

Leoš Mareš uznal, že
Zdroj: Instagram LM

Je vám sympatické, že Leoš priznal svoje chyby a ospravedlnil sa?

54 % nie
áno 46 %

Hlasovalo: 473Galéria

Leoš Mareš Leošovi napísali fanúšikovia, ktorí Leošovi napísali fanúšikovia, ktorí Leošovi napísali fanúšikovia, ktorí Leošovi napísali fanúšikovia, ktorí Leoš Mareš Leoš Mareš

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/ev

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články