°C

Piatok, 14. august 2020. Meniny má Mojmír, zajtra Marcela.

Fešný herec s novým imidžom: Fúha! Ženy, čo vy na to?

Ashton Kutcher
Ashton Kutcher
Zdroj: SITA
16.05.2019 20:00

LOS ANGELES - Zmenený! Herec Ashton Kutcher (41) je charizmatický a príťažlivý muž. Jeho šarmu podľahli nielen Demi Moore či Mila Kunis, ale aj tisíce fanúšičiek po celom svete. Aktuálne paparazzi zábery prezrádzajú, že známy fešák má nový imidž. Nad hornou perou si totiž nechal narásť fúziky. Čo na takúto zmenu hovoríte?


Ashton Kutcher a Mila Kunis tvoria jeden z najkrajších párov šoubiznisu. Spolu majú dcérku Wyatt a synčeka Dimitriho. Vyzerá to tak, že 4-ročnej princezničke začali v týchto dňoch hľadať škôlku. Paparazzi ich totiž nafotili ako si spolu so skupinkou rodičov obzerajú isté predškolské zariadenie. 

Mila mala na sebe pohodlný outfit a aj bez výrazného líčenia vyzerala dobre. Tentokrát na seba viac pozornosti strhol Ashton. Slávny fešák sa totiž predviedol s vynoveným imidžom. Nad hornou perou si nechal naráť tenké fúzy. 

Či Kutcher zmenil imidž kvôli nejakej filmovej úlohe, zatiaľ nevedno. Mnohé fanúšičky nám však dajú za pravdu, že oholená tvár alebo hustejšia brada svedčí hercovi oveľa viac.  

Paparazzi nafotili Ashtona Kutchera a Milu Kunis v uliciach. Herec prekvapil novým imidžom.
Ashton Kutcher
Zdroj: profimedia.sk

Ashton Kutcher s novým imidžom.
Ashton Kutcher
Zdroj: profimedia.sk

Myslite si, že Ashtonovi takéto fúziky svedčia?

42 % nie
áno 58 %

Hlasovalo: 438Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: profimedia.sk, instagram, SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články