Hviezdy Beverly Hills opäť spolu: Zostarli, vyzerajú skvele a... Škoda, že sa toho Dylan nedožil! | Topky.sk

Streda, 16. október 2019. Meniny má Vladimíra, zajtra Hedviga.

Hviezdy Beverly Hills opäť spolu: Zostarli, vyzerajú skvele a... Škoda, že sa toho Dylan nedožil!

Hviezdy seriálu Beverly Hills 90210.
Hviezdy seriálu Beverly Hills 90210.
Zdroj: SITA
14.05.2019 20:00

NEW YORK - Fanúšikovia sú nadšení! Seriál Beverly Hills 90210 sa svojho času tešil obrovskej popularite. A to aj v našich končinách. Nečudo, že z jeho návratu na televízne obrazovky majú mnohí veľkú radosť. Smutné je len to, že Luke Perry (✝52), ktorý stvárnil seriálového fešáka Dylana, sa už pred kamery nepostaví...


Vrátili sa! Ubehlo zhruba 29 rokov od chvíle, čo sa Jason Priestley, Shannen Doherty, Jennie Garth, Ian Ziering, Luke Perry, Gabrielle Carteris, Brian Austin Green a Tori Spelling zišli pred kamerami v rámci seriálu Beverly Hills 90210. Počin, ktorý zachytával príbehy mladých amerických študenov - ich prvé lásky, sklamania a problémy, možno smelo zaradiť medzi fenomény 90. rokov. 

Hviezdy seriálu Beverly Hills 90210 kedysi.
Hviezdy Beverly Hills opäť
Zdroj: telkac

Mimoriadne úspešný seriál sa dočkal 10 serií a vysielal sa v rokoch 1990-2000. Neskôr sa nakrúcal počin 90210: Nová generácia, v ktorom účinkovali aj niektoré z hviezd pôvodného seriálu. 

Obľúbená partička sa však v uplynulých mesiacoch opäť zišla. Televízia FOX totiž seriál oživila. V pondelok večer bol predstavený počin s názvom BH90210. Ten má byť pokračovaním osudov Steva, Brandona, Andrey, Donny, Kelly, Brendy a Davida. 

Ich hereckí predstavitelia vyzerali na slávnostnom koberci perfektne. A hoci je pochopiteľné, že zostarli, ani jednému z nich to na šarme neubralo.

Seriáloví zaľúbenci - Dylan a Brenda na slávnostnom koberci chýbali. Podľa prvých promo záberov je jasné, že Shannen Doherty sa pred kamerami objavila. Jej seriálová láska - Luke Perry však začiatkom marca náhle zomrel. 

Hviezdy seriálu Beverly Hills 90210 síce zostarli, ale každý z nich vyzerá skvele.
Hviezdy Beverly Hills opäť
Zdroj: SITA

Hviezdy seriálu Beverly Hills 90210 sú späť.
BH90210
Zdroj: Instagram

VIDEO: Prvé zábery zo seriálu BH90210.

Tešíte sa, že sa seriál Beverly Hills 90210 vrátil na obrazovky?

66 % nie
áno 34 %

Hlasovalo: 590Galéria

Hviezdy seriálu Beverly Hills Hviezdy seriálu Beverly Hills Hviezdy seriálu Beverly Hills Hviezdy seriálu Beverly Hills Hviezdy seriálu BH90210. Brian Austin Green, Jason Jennie Garth vyzerá perfektne. Luke Perry

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: SITA, instagram, Fox Network;
VIDEO: youtube.com

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články