Krásnu missku († 32) našli mŕtvu: Exmilenka hovorí o samovražde! | Topky.sk

Piatok, 18. október 2019. Meniny má Lukáš, zajtra Kristián.

Krásnu missku († 32) našli mŕtvu: Exmilenka hovorí o samovražde!

Sophie Gradon
Sophie Gradon
Zdroj: Instagram
21.06.2018 20:00

PONTELAND - Krásna, zamilovaná, večne usmiata! Taká bola podľa slov najbližších Miss Veľkej Británie z roku 2009 - Sophie Gradon († 32), ktorú v stredu večer našli muži zákona bez známok života. Príčina smrti mladej ženy, ktorá sa zviditeľnila aj účinkovaním v obľúbenej reality šou Love Island, nie je známa. Jej bývala exmilenka však vo vyjadreniach naznačila, že tmavovláska si zrejme sama siahla na život.


Sophie Gradon bola vo Veľkej Británii celkom známa. Najskôr ako víťazka súťaže krásy a modelka, zhruba pred dvoma rokmi spravila rozruch účinkovaním v televíznej šou Love Island. Tam spoločne s Katie Salmon vytvorili prvý bisexuálny pár. 

Sophie Gradon a Katie Salmon boli prvým bisexuálnym párom v šou Love Island.
Krásnu missku († 32)
Zdroj: ITV

Jej aktuálnym partnerom bol však istý Aaron, ktorý vlastne na sociálnych sieťach prezradil, že Sophie zomrela. „Nikdy na ten tvoj úsmev nezabudnem. Zlatko, veľmi ťa milujem. Budeš navždy celým mojím svetom,” vyznal sa zo svojich pocitov mladík, ktorého bývalá misska nedávno označila za lásku svojho života. 

Sophie Gradon označila Aarona za lásku svojho života.
Sophie Gradon
Zdroj: Instagram

„Jej smrť nesprevádzajú žiadne podozrivé okolnosti,” vyjadril sa pre médiá miestny hovorca polície. Tá našla krásku bez známok života v stredu okolo pol deviatej večer v dome v Pontelande.

Sophie vyzerala byť šťastná, spokojná a zamilovaná. Aj preto správa o jej smrti mnohých zaskočila. Zvlášť, keď jej bývalá milenka Katie naznačila, že sáchaal samovraždu. „Nie je šialené, že niekto tak očarujúci, usmievavý a zdanlivo šťastný, nevie nájsť iné riešenie? Aký je svet, ktorý žijeme mimo sociálnych sietí? Nikto netuší, kto aký zvádza boj. Moje srdce je zlomené a cítim veľkú bolesť,” znie úryvok z jej emotívneho vyznania. 

Šokujúca správa zasiahla aj ďalších účastníkov spomínanej reality šou a na bývalú kráľovnú krásy si prostredníctvom sociálnych sietí zaspomínali aj organizátori súťaže Miss. 

Sophie Gradon bola dokonalá, večne usmiata a zamilovaná, avšak...
Sophie Gradon
Zdroj: Instagram


Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: instagram, itv

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články