Zmachlená Claudia Schiffer, vyrehotaný Schwarzenegger a strašne sexi Nemka! | Topky.sk

°C

Utorok, 19. november 2019. Meniny má Alžbeta, zajtra Félix.

Zmachlená Claudia Schiffer, vyrehotaný Schwarzenegger a strašne sexi Nemka!

Arnold Schwarzenegger s priateľkou Heather Milligan sa zúčastnili odovzdávania cien Bambi.
Arnold Schwarzenegger s priateľkou Heather Milligan sa zúčastnili odovzdávania cien Bambi.
Zdroj: SITA
17.11.2017 11:00

BERLÍN - Vo štvrtok večer sa v Nemecku konalo udeľovanie cien Bambi, ktorého sa zúčastnilo vicero hviezd svetového šoubiznisu. Na červenom koberci sa predviedla modelka Claudia Schiffer (47), ktorá stavila na výrazné líčenie. Zaujali však aj herec Arnold Schwarzenegger (70), či nemecká speváčka Helene Fischer (33). Tá vyzerala v provoktívnej róbe naozaj skvele. Pozrite!


Bambi Awards sú ocenenia, ktoré už roky udeľuje jedno z popredných európskych nakladateľstiev - Hubert Burda Media. Lauréatmi sú jedinci, ktorí sú výnimoční v tom, čo robia a sú inšpiratívni pre ostatných. Tento rok sa konal už 69. ročník.

Sošku pozlátenej srnky si odniesli domov napríklad aj modelka Claudia Schiffer, herci Hugh Jackmann, Diane Kruger, Arnold Schwarzenegger, ale aj speváčka Helene Fischer.  

Ako už býva zvykom, na slávnostnom koberci nebola núdza o zaujímavé momenty. Claudia Schiffer sa predviedla v róbe červenej farby a vyrazné bolo aj jej líčenie. V porovnaní s ňou stavila nemecká speváčka Helene Fischer na jemnosť. Provokatívne strihané šaty odhalili jej dokonalé nohy, čo nepochybne ulahodilo očiam prítomných pánov. Vrátane Arnolda Schwarzeneggra, ktorý sa na všetky strany nadšene usmieval.     

FOTOGRAFIE z odovzdávania cien nájdete v GALÉRII>>

Páči sa vám róba, v ktorej sa Helene Fischer predviedla?

55 % nie
áno 45 %

Hlasovalo: 227Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: SITA, profimedia.sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články