Štvronásobná mamina (45) vetrala prsia: Túto samicu má doma herec z Baywatchu! | Topky.sk

°C

Štvrtok, 12. december 2019. Meniny má Otília, zajtra Lucia.

Štvronásobná mamina (45) vetrala prsia: Túto samicu má doma herec z Baywatchu!

Brooke Burke a David Charvet tvoria priam dokonalý pár.
Brooke Burke a David Charvet tvoria priam dokonalý pár.
Zdroj: Instagram
08.04.2017 00:00

ST. BARTS - Všetci mu ju môžu závidieť! David Charvet svojho času lámal ženské srdcia ako jeden zo záchranárov Pobrežnej hliadky. V úspešnom seriáli by nepochybne zažiarila aj jeho polovička - Brooke Burke. Atraktívna brunetka má 45 rokov, 4 ratolesti a telo ako bohyňa. Navyše, slovo hanblivosť je pre ňu neznámy pojem. Pozrite sa, ako si nedávno vychutnávala slnečné lúče!


Pastva pre oči! Herečka, modelka a moderátra Brooke Burke môže byť vzorom pre mnohé ženy. Svojou dokonale tvarovanou postavou totiž ohuruje aj napriek tomu, že má na krku 50-tku a priviedla na svet už štyri ratolesti. Atraktívna brunetka vďačí za božské krivky pravidelnému pohybu. Športu sa venuje i jej slávny manžel David a záľubu v cvičení si našli už aj ich deti.   

Prominentná rodinka sa momentálne nachádza na ostrove Svätého Bartolomeja, kde neušli pozornosti paparazzov. Za zmienku stojí najmä sexi mamička Brooke, ktorá sa v istej chvíli čľapkala vo vlnách s nahými prsiami. 

Brooke už neraz dokázala, že jej nahota nerobí problém. Na konte má pózovanie pre známe pánske magazíny Playboy, Maxim, či FHM, kde by podľa nás mali jej fotky úspech aj v súčasnosti. Nemyslíte?! 

Brooke Burke počas šantenia vo vlnách vyvetrala svoje vnady.
Brooke Burke
Zdroj: profimedia.sk

Broooke Burke vyzerá v plavkách fantasticky.
Brooke Burke
Zdroj: Instagram

Je podľa vás Brooke Burke sexi?

13 % nie
áno 87 %

Hlasovalo: 810Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: profimedia.sk, instagram, SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články