Utorok, 21. september 2021. Meniny má Matúš, zajtra Móric.

Toto Katy Perry asi nerozdýcha, jej ex potvrdil špekulácie: FOTO, ktorá hovorí za všetko!

Russell Brand
Russell Brand
Zdroj: SITA
09.07.2016 20:00

LONDÝN - Anglický komik, herec, moderátor a spisovateľ Russell Brand potvrdil, že čaká dieťa so svojou priateľkou, modelkou Laurou Gallacher. Štyridsaťjedenročný umelec tak spravil v piatok prostredníctvom služby Instagram, keď zverejnil fotografiu, na ktorej vystrašene drží knihu o budúcom otcovstve.


Klebety, že sa stane otcom, sa objavili už v máji, pričom 27-ročná Gallacher mala byť v tom čase v piatom mesiaci tehotenstva. Očakáva sa, že dieťa, ktoré bude pre oboch prvým potomkom, sa narodí na jeseň.

Russell Brand
Zdroj: Instagram

Dvojica spolu po prvý raz začala chodiť ešte v roku 2006, herec sa však potom v októbri 2010 oženil s americkou speváčkou Katy Perry. Už v decembri 2011 však podal žiadosť o rozvod a v júli nasledujúceho roka súd ich manželstvo oficiálne ukončil. Brand potom tvoril pár napríklad aj s Jemimou Khan, s ktorou sa rozišiel vlani a následne sa dal znova dokopy s Gallacher, pričom údajne spolu aj bývajú. 

Russell Edward Brand sa vo Veľkej Británii preslávil v roku 2004 moderovaním reality šou Big Brother's Big Mouth a o štyri roky neskôr sa jeho meno začalo skloňovať i v USA vďaka účinkovaniu v komédii Kopačky (2008). Svoj hlas prepožičal Nefariovi v animákoch Ja, zloduch (2010) i Ja, zloduch 2 (2013) a objavil sa aj vo filmoch Dostaň ho tam! (2010), Arthur: Ťažký život milionára (2011) či Rock of Ages (2012). Je známy tiež svojím špecifickým štýlom obliekania, výstredným správaním a kontroverzným humorom. 


Galéria

Russell Brand Russell Brand Russell Brand Russell Brand Nebezpečná mačička Katy Perry Russell Brand

Nástroje k článkuZDROJ: SITA
FOTO: SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články