°C

Štvrtok, 28. január 2021. Meniny má Alfonz, zajtra Gašpar.

Oscarové NAJ momenty: Vyzlečený moderátor, Lady Gaga v mäsiarskych rukaviciach a ďalšie pikošky!

O prekvapenia počas slávnostného večera sa postarali aj herec Neil Patrick Harris a speváčka Lady Gaga.
O prekvapenia počas slávnostného večera sa postarali aj herec Neil Patrick Harris a speváčka Lady Gaga.
23.02.2015 13:30

LOS ANGELES – Sošky sú rozdané! Uplynulá noc patrila slávnostnému odovzdávaniu Oscarov. Konal sa v poradí už 87. ročník tohto prestížneho podujatia, ktorého súčasťou bolo aj viacero zaujímavých momentov. Stredobodom pozornosti boli nielen ocenení umelci, ale aj moderátor Neil Patrick Harris (41). Ten počas večera utrúsil zopár nemiestnych vtipov a všetkých prekvapil, keď sa na pódiu objavil len v slipoch a ponožkách. Outfitom zaskočila aj speváčka Lady Gaga (28), ktorá pôsobila dojmom, akoby si po doplnky odbehla do mäsiarstva. Komu ďalšiemu sa podarilo počas večera prekvapiť?


Oscarové NAJ momenty: Vyzlečený

Počasie slávnostnému večeru veľmi neprialo, z neba sa valil dážď. Herec a spevák Jared Leto pózoval novinárom s dáždnikom v ruke. Outfitom pripomínal Harryho z komédie Blbý a blbší. 
Jennifer Aniston, Emma Stone

Býva pomaličky zvykom, že počas oscarovej noci vznikne momentka, ktorá sa stane hitom. Minulý rok to bola hromadná selfie mnohých hviezd, počas aktuálneho ročníka vznikol vydarený záber, na ktorom sa herečky Jennifer Aniston a Emma Stone takto vrúcne objímajú. 

Oscarové NAJ momenty: Vyzlečený
Oscara za najväčší trapas na červenom koberci by si zrejme zaslúžil John Travolta. Keď Scarlett Johansson pózovala fotografom, herec prechádzal okolo a svoju kolegyňu zaskočil objatím a pusou na líce. Blondínke bola vzniknutá situácia očividne nepríjemná, no zachovala sa ako profesionálka.
Oscarové NAJ momenty: Vyzlečený

Pri pohľade na Gwyneth Paltrow sa určite viacerí vrátili v čase do roku 1999. Herečka vtedy získala Oscara a predviedla sa v róbe ružovej farby, ktorá je vo všeobecnosti považovaná za jeden z top outfitov podujatia. Na rovnakú farbu stavila herečka aj tentokrát, no strih šiat prispôsobila aktuálnym trendom. 

Neil Patrick Harris
Zdroj: SITA
Moderátor večera Neil Patrick Harris začal hneď zostra. Len pár sekúnd po tom, ako otvoril ústa, utrúsil nemiestnu poznámku. „Dnes tu oslavujeme tie najlepšie a najbelšie hviezdy Hollywoodu, teda pardon, tie najskvelejšie,” poznamenal blondiak, ktorý vyvolal medzi televíznymi divákmi rozporuplné pocity. Každý z tohtoročných nominovaných bol beloch, čo sa stalo od roku 1998 len trikrát. Z toho dôvodu zorganizovali afroamerické skupiny protest.
Oscarové NAJ momenty: Vyzlečený

Nebola by to Lady Gaga, keby sa jej nepodarilo prekvapiť. Na červenom koberci sa teraz objavila v červených gumených rukaviciach, vďaka ktorým vyzerala, akoby si ich požičala od nejakého mäsiara. Keď sa v rámci programu zjavila na pódiu, vyzerala oveľa lepšie a ženskejšie. Za svoj výkon si dokonca vyslúžila standing ovation. 

Oscarové NAJ momenty: Vyzlečený
Krátko po vystúpení zverejnila Lady Gaga na twitteri fotografiu, ako leží na zemi a v ruke zviera pohár s obľúbeným martini. 
Neil Patrick Harris

O jedno z najväčších prekvapení večera sa postaral moderátor Neil Patrick Harris, keď sa na pódium postavil len v bielych slipoch a ponožkách. Inšpiráciou mu bol nominovaný film Birdman. Prítomných v sále výborne pobavil. 

Oscarové NAJ momenty: Vyzlečený

Oscara za Najlepší ženský herecký výkon vo vedľajšej úlohe získala herečka Patricia Arquett, ktorá svoju ďakovnú reč čítala z papiera. Napriek tomu si od kolegýň na čele s Meryl Streep vyslúžila obrovský potlesk. „Ďakujem každej žene, ktorá priviedla na svet dieťa. Teraz je čas, aby ženy mali rovnaké práva,” poznamenala blondínka, ktorá svoj prejav postavila na zrovnoprávnení žien. 

Oscarové NAJ momenty: Vyzlečený
Moderátorka Oprah Winfrey dostala počas večera "oscara" vytvoreného z lega. Jej nadšená reakcia pobavila divákov a fotky spoločne s videami ovládli sociálne siete. Postupne začali vznikať aj rôzne zábavné koláže. 
Oscarové NAJ momenty: Vyzlečený

Emócie zmohli počas slávnostného večera nielen ženy, ale aj prítomných mužov. Mohla za to skladba Glory z filmu Selma, ktorá získala ocenenie ako Najlepšia pôvodná filmová pieseň. Na pódiu ju prezentovali Common a John Legend tak dobre, že sa herci Chris Pine a David Oyelowo neubránili slzám dojatia. 

 
Oscarové NAJ momenty: Vyzlečený

Predstaviteľ Sherlocka Holmesa Benedict Cumberbatch sa len nedávno oženil. Svojou atraktívnou manželkou Sophie Hunter, ktorá je v radostnom očakávaní, sa pýšil aj včera večer. Pozornosť však pútal aj tým, že v publiku popíjal z ploskačky. 

VIAC o Oscaroch: 

Daždivého Oscara ovládla čierna komédia Birdman: Julianne Moore najlepšou herečkou!>>

Róby z Oscarov 2015 boli úchvatné! Prekrásna Keira Knightley, vyhasnutá hviezda Nicole Kidman sklamaním>>

Oscarová noc prichádza: Toto ste o tohtoročných nomináciách určite nevedeli!>>

Top trapasy Oscarov: Vášnivý bozk s bratom, záchvat revu, aj padajúca kráľovná!>>

{{ poll.title }}

 • {{ question.text }} *
 • Vyhodnotenie
  Úspešnosť
  {{ succeeded.percent }}%
  Počet správnych odpovedí
  {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: SITA, profimedia.sk, twitter

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články