Streda, 22. marec 2023. Meniny má Beňadik, Benedikt, zajtra Adrián.

Slovenský raper NALOŽIL ŽENÁM, ktoré používajú filtre: VIDEO TOTÁLNE ich vysmial!

Galéria fotiek (3)
Zdroj: Ján Zemiar

BRATISLAVA - V dnešnej dobe sú čoraz populárnejšie rôzne zoznamovacie aplikácie, no a nie je ničím výnimočným, že sa ženy s mužmi zoznamujú aj prostredníctvom sociálnych sietí. Má to však jeden síce drobný, ale pomerne bizarný háčik...


A síce, že realita na sociálnych sieťach často nie je riealitou. Ved to určite sami poznáte - kolegyne z práce či kamarátky si na svoj Instagram alebo Facebook zavesia fotografiu, kde sa na seba takmer nepodobajú. Alebo sa doupravujú tak, že vyzerajú ako po desiatkach skrášľovacích zákrokov. 

Práve preto raper Majself, ktorý už dlhé roky žije so svojou nádhernou manželkou Júliou, na Instagrame zverejnil video, v ktorom hovorí úplne jasne. „Úprimnú sústrasť všetkým chlapom, ktorý si hľadajú frajerku cez internet," začal Majself, no a následne rozobral ženy, ktoré sa pomocou filtrou menia na niekoho úplne iného. 

A poriadne im naložil. Na druhej strane, treba uznať, že v podstate mal pravdu, čo uznali aj jeho sledovatelia v komentároch pod príspevkom. Nuž, milé dámy, menej je niekedy viac. Viac uvidíte vo videu vyššie! 

{{ poll.title }}

 • {{ question.text }} *
  {{ question.context }}
 • Vyhodnotenie
  Úspešnosť
  {{ succeeded.percent }}%
  Počet správnych odpovedí
  {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}

Majself
Galéria fotiek (3)
Majself
Zdroj: Ján Zemiar

Raper Majself s manželkou
Galéria fotiek (3)
Raper Majself s manželkou Júliou Švehlovou
Zdroj: Ján Zemiar

Viac o téme:


 
 

Súvisiace články

Najčítanejšie články