Piatok, 7. október 2022. Meniny má Eliška, Elisa, zajtra Brigita.

Exsuperstaristka len v úsporných bikinách: Ohuruje krivkami… Wau, SEXI MAMA!

Natália Hatalová dráždi fotkami z dovolenky. Galéria fotiek (8)
Natália Hatalová dráždi fotkami z dovolenky.
Zdroj: Vlado Anjel

DOMINIKÁNSKA REPUBLIKA - Pred tromi rokmi sa stala mamou, no na sexepíle jej to neubralo ani trochu! Speváčka Natália Hatalová (32) rolu žienky v domácnosti zvláda na výbornú a vyzerá neuveriteľne. Aha, takouto sexi postavičkou v plavkách dráždila na dovolenke!


Natália Hatalová sa do povedomia širokej verejnosti dostala vďaka speváckej šou SuperStar, kde porotcov okúzlila nie len svojím hlasom a výzorom, ale aj špecifickým smiechom. Speváčka a muzikálová herečka aktuálne so svojou rodinou trávi čas v Dominikánskej Republike, kde si naplno užíva slnko, more a svoju krásnu dcérku Viktóriu.

Natália Hatalová

Mamička sa nedávno pochválila na sociálnej sieti radou fotiek z tohto raja na Zemi. Pod jednu z nich napísala: „To pozadie za mnou pôsobí tak dokonalo, až sa zdá nereálne, ale poštípte ma, 4. roky sme sa sem tešili a teraz sme tu,“ a dodala, že sa do Karibiku určite vrátia opäť.

Exsuperstaristka len v úsporných
Galéria fotiek (8)
Zdroj: Instagram N.H.

No nielen flóra a fauna ostrova je očarujúca, ale aj Natália v odvážnych plavkách, ktoré odhalili jej sexi bruško s piercingom. Neskutočné, akú má postavu. Azúrové more jej ladilo s jej modrými plavkami a hlbokým zvodným pohľadom rovnakej farby.

Aj od svojich fanúšikov získala množstvo pozitívnych komplimentov. „Nádherná maminka,“ okomentoval speváčkin príspevok jeden z nich. Veru, Natália sa o svoje telo stará a zdá sa, že aj to materstvo jej len prospieva. Veď uznajte!

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}
 

Exsuperstaristka len v úsporných bikinách: Ohuruje krivkami… Wau, SEXI MAMA!

Viac o téme:


 
 

Súvisiace články

Najčítanejšie články