Pondelok, 4. júl 2022. Meniny má Prokop, zajtra Cyril, Metod.

Vinczeovci sa poriadne nabalia: Adela a Viktor budú v Let´s Dance!

Adela a Viktor VinczeovciGaléria fotiek (1)
Adela a Viktor Vinczeovci
Zdroj: TV Markíza

BRATISLAVA - Prekvapivé zmeny! Na topkách sme vás už informovali, že veľkolepá šou Let´s Dance sa už začiatkom marca vráti na obrazovky Markízy. S tanečnou šou je neodmysliteľne spätá Adela Vinczeová (41). Tá súťaž s výnimkou jednej série, keď bola vlastne súťažiacou, moderovala. Chýbať nebude ani v aktuálnej - siedmej sérii. Avšak...


...najobľúbenejšia slovenská moderátorka sa predvedie v úlohe porotkyne. Vôbec prvýkrát tak bude hodnotiť výkony súťažiacich po boku odborníkov na tanec. Markíza zatiaľ oficiálne prezradila len jedno meno z partičky súťažiacich. A to tenistku Dominiku Cibulkovú. V súvislosti so súťažou sa už však hovorí aj o ďalších menách. 


Markizácka šou Let´s Dance plná HVIEZD: Cibulková, sexica z Love Island aj Fero Joke!


Okrem Adely sa však tvorcovia rozhodli v projekte angažovať aj jej manžela Viktora. Ten je síce serióznym moderátorom spravodajstva, avšak už neraz ukázal, že mu sedí aj iný žáner. V projekte Tvoja tvár znie povedome patril medzi najlepších súťažiacich a venuje sa aj divadlu. 

„Vďaka svojej bezprostrednosti a humoru budú obaja skvelým oživením priamych prenosov,” znie komentár tvorcov na sociálnej sieti. Aj medzi divákmi majú prevahu pozitívne reakcie. Vy máte aký názor?

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}

Viac o téme:


 
 

Súvisiace články

Najčítanejšie články